Gelinlik Modelleri Gelinlik yorum:)

Bsraa1

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2019
71
34
Merhaba kızlar ekimde düğünüm var ve gelinliğimi seçtim gibi birşey askılarnı omuz hizasına düşürtüyorum ve kuyruğunu uzatıyorum :KK36: sizce nasıl ?

Eklentiler

• 4D763F2C-8342-4800-9EF0-4BE20C4EF6CA.jpeg
    4D763F2C-8342-4800-9EF0-4BE20C4EF6CA.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 225
  • D4F352E9-883C-4271-B254-D30DA4280CBD.jpeg
    D4F352E9-883C-4271-B254-D30DA4280CBD.jpeg
    72 KB · Görüntüleme: 218
Merhaba kızlar ekimde düğünüm var ve gelinliğimi seçtim gibi birşey askılarnı omuz hizasına düşürtüyorum ve kuyruğunu uzatıyorum :KK36: sizce nasıl ?
[/QUOTgelinlik bakarken hayalimdeki gelinlik kabarık olmayan krem ya da kirli beyaz bir gelinlikti ilk girdiğim gelinlikçide gördüm aldım hiç detaya kaçmadım çünkü gelinliklerin hepsi güzel, kim giyerse giysin illaki yakışacak sanki büyülü bir şey detaya kaçtıkça, başaka başka modellere baktıkça kafanız daha çok karışır

ön tarafi cok kapali- kapali dedigim yani cok yüksek. koltukaltina yapismis...
gelinligin arakasi olmamis.
korsesinin ayrik kalmasi görünümü bozmus ve ayrica gelinlik size biraz dar galiba. sirtiniz katlanmis ve yanlariniz hafif dalgalanmis

bence gelinliklerin hepsi güzel ve herkese yakışacak gibi efsunlu bir kaidesi var. Gelinlik ararken o yüzden hiç ayrıntı aramadım hayalimdeki fazla kabarık olmayan krem ya da kirli beyazdı ilk girdiğim gelinlikçiden aldım ve de gerçekten çok güzeldi.

ön tarafi cok kapali- kapali dedigim yani cok yüksek. koltukaltina yapismis...
gelinligin arakasi olmamis.
korsesinin ayrik kalmasi görünümü bozmus ve ayrica gelinlik size biraz dar galiba. sirtiniz katlanmis ve yanlariniz hafif dalgalanmis
[/
Söyledikleriniz dikkate alıcam prova da dile getiricem teşekkürler ☺️

Bağlanan kısım açık olmasa daha güzel bana göre. Onun dışında çok yakışmış, çok güzel, mutluluklar dilerim.
Sırt kısmı kapalıydı bana gelinlik çok kapalı geldi ben açtırdım sırtını ama duvak olucak ya biraz kapatır çok sırıtmaz gibi geliyo🤔

Sırt kısmı kapalıydı bana gelinlik çok kapalı geldi ben açtırdım sırtını ama duvak olucak ya biraz kapatır çok sırıtmaz gibi geliyo🤔
Sırtı duvak kapatınca sorun olmaz sanırım. Bu biraz tarz. Çok takılma. Herkesin fikri farklı. Siz mutlu olun içinize sinsin yeter.

X