Gelinlik Modelleri Gelinlik fiyatları

nur020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2022
1
0
26
Merhaba kızlar,

Kasımda evleniyorum ve gelinliğe bakıyorum. Ama fiyatlara şok oldum. Gelinliklerde 25000-40000 TL fiyat alıyorum. Gelinlik satın almayı düşünüyorum ama bu fiyatlar normal mi? (İstanbul fevzipaşa)

Merhaba kızlar,

Kasımda evleniyorum ve gelinliğe bakıyorum. Ama fiyatlara şok oldum. Gelinliklerde 25000-40000 TL fiyat alıyorum. Gelinlik satın almayı düşünüyorum ama bu fiyatlar normal mi? (İstanbul fevzipaşa)

Hayır değil, ama ekonominin durumu da malum.. Farklı semtlere bakmanızı önerebilirim size..

Ben Eskişehir'de şubatta aldim gelinligimi 8000 TL gibi bir fiyata. O zamanlar da en yüksek 15 16 bin görmüştüm ama tabi o günden bu güne ne kadar değişmiştir bilemiyorum.

ayy çok pahalı, ben mart ayında sipariş vermiştim 6,500 e şuan diktirdiğim gelinlik rahat 9-10 bin lira olmuştur. Ama senin söylediklerin gerçekten çok pahalı

Merhaba kızlar,

Benim sayfamda tesettür gelinlik mevcut ve özel dikim. Çok harika 3100 TL istersen alabilirsin

2021 Eylül'de evlendim Kadıköy'den 5bine aldım özel dikimdi, hazırlardan değildi yani. Fiyatlar elbet artmıştır onun üstüne ama 25-40 bin biraz şok etti beni :KK43:

X