Gelinlik Modelleri Gelinlik Diktirme?

NewbieMommy

🧸✨️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
2.144
2.643
32
Kızlar merhabalar henüz gelinlik bakmaya çıkmadım çevrede herkesin bir fikri var gelinlik diktirmek mi daha uygun hazır almak mı?
Ayrıca ankara civarında bildiğiniz deneyimlediğiniz gelinlik diktirdiğiniz biryer varsa lütfen yardımcı olun 🙏🏻

Düzce'de Elmas Gelinlik var dikim yapıyorlar kişiye özel. Şehir dışından da müşterileri çok fazla. Yaptıkları her şey sanat eseri. Ben 2.5 yıl önce onları tercih etmiştim.

Düzce'de Elmas Gelinlik var dikim yapıyorlar kişiye özel. Şehir dışından da müşterileri çok fazla. Yaptıkları her şey sanat eseri. Ben 2.5 yıl önce onları tercih etmiştim.
Uzağa biryere sürekli provaya gidemem ki 😓 o zamanlar diktirmeyi ne gibi bir ücret karşılığında yaptırdınız?

Uzağa biryere sürekli provaya gidemem ki 😓 o zamanlar diktirmeyi ne gibi bir ücret karşılığında yaptırdınız?
3 provada hallediyorlar ben 2 kez gitmiştim hatta cenazemiz olmuştu. O zaman piyasasa en sacma modeller 3-3.5 iken benim 2.5 tutmuştu. Inan pişman olmazsın ve büyük sehirde daha pahalıdır. Hayalinde ne varsa fazlasını yapıyolar.

Gelinlik için güzel bir bütçe ayırdıysanız diktirmeniz daha mantıklı olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelinlik için güzel bir bütçe ayırdıysanız diktirmeniz daha mantıklı olacaktır. Bu konuda tek marka Alisse nuerA bence. Hem koleksiyon modellerine de göz atabilirsiniz.
Ve oldukça pahalı diye duydum :) Sanırım reklam yapmaya geldiniz her gelinlik konusunun altında sadece bunları paylaşıyorsunuz. Mune Mune

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence diktirmek daha güzel keşke bende oyle yapsaydım anısı güzel olur ☺️☺️

Kızlar merhabalar henüz gelinlik bakmaya çıkmadım çevrede herkesin bir fikri var gelinlik diktirmek mi daha uygun hazır almak mı?
Ayrıca ankara civarında bildiğiniz deneyimlediğiniz gelinlik diktirdiğiniz biryer varsa lütfen yardımcı olun 🙏🏻
Benim aldigim gelinlikçi begendim modeli uzerime dikiyordu. Genelde herkese yeni dikiyorlardi. Hazir uzerinde degisiklik zor ama sifirdan yapilinca en ufak ayrintiyi degistirebiliyorlar ben bi güpür beğenmiştim uzerime koydular ignelerle takilmisti onay bekliyordu giydim begenmedim hemen degistirdiler en basiti.

Benim aldigim gelinlikçi begendim modeli uzerime dikiyordu. Genelde herkese yeni dikiyorlardi. Hazir uzerinde degisiklik zor ama sifirdan yapilinca en ufak ayrintiyi degistirebiliyorlar ben bi güpür beğenmiştim uzerime koydular ignelerle takilmisti onay bekliyordu giydim begenmedim hemen degistirdiler en basiti.
Bence diktirmek daha güzel keşke bende oyle yapsaydım anısı güzel olur ☺☺
Ah ah artık bunlara da pek hevesim kalmadı kızlar sanırım düğünü ertelemek zorunda kalacağım.

Guzel iyi diken bi yer bulamazsaniz diktirdiginizi begenmeyip vazgecme sansiniz dusuk olur.
Ankara gibi bi yerde eminim begeneceginiz guzel bi model bulabilirsiniz. Birde diktirmek istersen burda biri vardi baya olayli bi konu olmustu sakin gidip orayi bulmayin

Guzel iyi diken bi yer bulamazsaniz diktirdiginizi begenmeyip vazgecme sansiniz dusuk olur.
Ankara gibi bi yerde eminim begeneceginiz guzel bi model bulabilirsiniz. Birde diktirmek istersen burda biri vardi baya olayli bi konu olmustu sakin gidip orayi bulmayin
Zaten şuanda istesem de diktiremem düğüne kaldı 2 ay ki o da olmayacak sanırım ertelenecek :KK43:

Zaten şuanda istesem de diktiremem düğüne kaldı 2 ay ki o da olmayacak sanırım ertelenecek :KK43:
Evet ne yazik ki durumlar onu gosteriyor. Ben dikim yapan bi yerde hazir olup bitmis bi gelinlik tercih etmistim uzerime gore de ayarladilar kolay oldu. 45 gunde evlendigim icin cabucak olmasi iyi olmustu bu tarz seyler degerlendirebilirsiniz

X