GELİNLİĞE İHTİYACI OLAN

meritoe

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2016
14
13
34
Merhabalar

2013 yılında aldığım gelinliğimi ihtiyaç sahibi birine vermek istiyorum. Çok beğenerek ve severek almıştım ve hala kataloglarda yer alan bir gelinliktir. Ancak lütfen sadece ihtiyacı olan bir alsın, satmak için almayın. Sadece kargo ücretini karşılarsa gelinliğimi vereceğim. İstanbuldaysa direk de verebilirim. İlgilenenler mesaj atsın lütfen ve tekrar yazıyorum ama lütfen satmak için değil ihtiyaç sahibiyseniz yazın ki alamayacak birinin işine yarasın.

İhtiyacı olan birini tanıyorsanız da yönlendirebilirsiniz atmak istemiyorum gelinliği.

Gelinliğim hala duruyor birilerne faydam olsun istiyorum etrafınızda ihtiyacı olan ya da böyle köyler bilen varsa bana yzar mısınız? Arkadaşlarımdan duydum köydeki herkes giydi diye. Hiç farketmez ihtiyaç sahibine gitsin de

Eklentiler

• IMG_6814.JPG
    IMG_6814.JPG
    44,2 KB · Görüntüleme: 316
  • IMG_6815.JPG
    IMG_6815.JPG
    40,4 KB · Görüntüleme: 305
Çok güzelmiş gelinliginiz. Tebrik ederim bu paylasiminiz icin sizi :) inşallah ihtiyaci olan birine gider

Gelinlik kaç beden?
Sorarım ben cevremdekilere. Aman atmayın. Ben olsam kıyamazdim.

Malesef alan kişi hırsız çıktı. Benden ihtiyacım var diye aldı ama letgodan satıyor şu anda. İy niyeti suistimal edetek ancak bu dünyada kazanır. Haram olsun.

Malesef alan kişi hırsız çıktı. Benden ihtiyacım var diye aldı ama letgodan satıyor şu anda. İy niyeti suistimal edetek ancak bu dünyada kazanır. Haram olsun.

Yaaa çok üzüldüm... Hakikaten çok güzel bi gelinlikti keşke ihtiyaç sahibi birine gitseydi...

Canım hiç üzülme. Allah niyetini biliyor. Sevaplar amelleri niyetlere goredir.

Alan kisi burada uye mi?
Evet üye buradan buldum zaten

Gelinliği geri gönderdi ben sattığını farkedip yazınca. Çok üzüldüm gerçekten. Ben tüm iyi niyetimle gelinlik isteyip de almaya gücü olmayan biri giysin diye vermek istemiştim. Şimdi geri geldi başka birine göndereceğim. Gelinlik her grnç kızın hayali ve eğer bir insanı bile hayaline yaklaştıralirsem ne mutlu bana

Gelinliği geri gönderdi ben sattığını farkedip yazınca. Çok üzüldüm gerçekten. Ben tüm iyi niyetimle gelinlik isteyip de almaya gücü olmayan biri giysin diye vermek istemiştim. Şimdi geri geldi başka birine göndereceğim. Gelinlik her grnç kızın hayali ve eğer bir insanı bile hayaline yaklaştıralirsem ne mutlu bana

Bence bir yardim kurulusuna veya cevrenizden iyice emin olabileceginiz birine yollayin. Verdiginiz kisi de baskasina vermeyip satmaya kalkabilir.

Fikrimce bu kişinin rumuzunu buradan yazın ki açığa çıksın, bu kişiyle alışveriş yapılmasın.

X