Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri Gelinimizin seçtiği nişan kıyafeti olmadı

bravopelin

Eski veteriner yeni Fotoğrafçı
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2008
50
18
Merhaba arkadaşlar, bana yardım edin imdat. Şimdi söze görümce olduğumu söylemekle başlayayım. Ama adım görümce, aslında gönülden seviyorum kendisini bi sorunumuz yok. Lakin Nişanda giymek için aldığı elbiseyi beğenmedim. Önceden ciddi kilo vermiş, bu yüzden koltuk altları kolları sarkık ve omuzları çok çıkık, seçtiği elbise ise boyundan bağlı. Ve bence çok sıradan bir elbise. Salonda yapılacak bir nişan için sönük. Daha güzel olabilir yani niye saplandı bilmiyorum, ama söyleyemiyorum.

Bir yanım diyor ki "o sevmiş sana ne boşver" diyor , bir yanım da "ama daha güzel elbiseler var, daha hoş görünebilir" diyor. Kararsız kaldım. Söylesem nasıl söylenir? Soylemesem de hain gibi hissedeceğim.

Ben olsam direkt üstüne büyük gelmiş bunun bi beden küçüğünü al bitane daha al o daha gösterişli bir elbise olsun falan

bence daha gösterişli elbiselere bakalım mı? yada diğer modelleride deneyelim içinde kalmasın gibi şeyler söylebilirsin :) o elbisede ısrarcı olsa bile sen söylemiş olursun

öncelikle dediginiz gibi gelinin begenmesi önemli olan.
ama belki daha gösterisli bir elbise icin cekinmis bile olabilir.
eger bu elbise alindiysa kendisine diger arkadaslarin dedigi gibi 2. bir gösterili elbise alabilirsiniz

Evet gösterişli bir elbise gösterdim, aslında o da beğendi ama üşendi tekrar ayakkabı falan uydurma telaşına, zaten birsürü seyle uğraşıyordu, sağolsun kardeşim (damat) hiçbir şeyin ucundan tutmadı. Neyse yaptık nişanı sorun yok. Ben de böylece ikiyüzlü olmadım elbise konusunda, herkes mutlu sorun yok.

X