Gelin Makyajı Gelin makyajına hangi malzemeleri almalı

pitirti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2009
80
0
Temmuzda inşallah düğünüm olacak makyaj malzemelerimi kendim almak istiyorum renk vs aklımda zaten ama sabitlestiricisinden bazına primerine kadar hangi malzemeleri almalı hangi üründe hangi marka en iyi

Bir de ben mac den yana olsam da krylon da çok methediliyor hangisini tavsiye ediyorsunuz fikirlerinizi bekliyorum....

Mac te kullanabilirsin kryolan da iki markada gayet iyi sonuçlar veriyor.Kryolan sadece daha profesyonel ürünler olarak geçiyor.
Güzel seçimler yaparsan faydalı bir sonuca ulaşabilirsin.İki mağazaya da giderek cildinde duruşuna bakabilirsn.

ürünleri almadan önce bir makyözlemi görüşseniz sizin teninize hangi renk daha iyi olur hangi marka daha kalitelidir daha kalıcıdır onlar daha iyi biliyor
kkda da güzellik uzmanlarının topicleride var oralardanda yardım alabilirsiniz

5 yıldır kozmetikte çalışıyorum ve kesinlikle makyaj altı bazı kullan hem makyajını sabitler akmasını engeller hemde düz bir zamin olucak makyajın daha pürüssüz olucak ruj da ve far lancome makyaj bazında smashbox maskarada dior ekstra siyah eyelınerda shıseıdo tavsıye ederım malesef hepsını bır markada bulmak ımkansız ben hergun kullanan bırı olarak en azından denemenı tavsıye ederım dıgerlerı elınde varsa bazı mutlaka dene

bir şey daha söyliyim unutmadan :) fondeten secerken waterpoof almaya ozen goster akmaması çok önemlı ve hepsını mutlaka dene

kesinlikle krylon supla mı ne öyle bişisi var süper bişi nişan kına düğün makyajlarım mac&krylon&lancome idi...bir kez akmadı harikaydı...kesinlikle tavsiye ederim...

5 yıldır kozmetikte çalışıyorum ve kesinlikle makyaj altı bazı kullan hem makyajını sabitler akmasını engeller hemde düz bir zamin olucak makyajın daha pürüssüz olucak ruj da ve far lancome makyaj bazında smashbox maskarada dior ekstra siyah eyelınerda shıseıdo tavsıye ederım malesef hepsını bır markada bulmak ımkansız ben hergun kullanan bırı olarak en azından denemenı tavsıye ederım dıgerlerı elınde varsa bazı mutlaka dene

Teşekkür ederim Benita yanıtın için. Bu arada göz kapağına sonra göz altına vs aydinlatici kapatici onlar da önemli onları mac den almayı düşünüyorum ne dersin başka marka önerir mısın

Benim de yaza düğünüm var kısmete.kryolan bakicam ama o kadar yogun ki bir daha kullanamam
Sanıyorum. O yüzden mac ürünlerimle yaptirabilirim.ya da direkt mac.e gidip orda yaptırırım.
Düğünü nisanı ayrı fiyat değil 120tl makyaj,45 dk.ister bir ruj sürdür,ister boyan çık :)

Bu arada arkadasım bence tavsiye almadan önce cilt tipini belirt ki cunku önerilerde bulunanlar kendi beğendikleri
Ürünleri sana söyleyecekler.ama cilt yapına uymazsa cok kötü sonuc alırsın

X