Gelin Makyajı gelin makyajim

devrimella

Graphic Designer & Baby shower organizations
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2014
39
33
31
IMG_20141202_7.png Izmir de cok arastirdim porselen makyaji.Ya icime sinmedi ya da fiyat cok yuksek geldi.ben zaten normalde ozel gunlerde kuafore gitmem hatta yanimda kim varsa hepsinin sacini makyajini yaparim. Durum boyle olunca kendim yapmaya karar verdim.yuzume hangi tonlar daha cok yakisir. Hangi sekil Eyeliner gozume daha cok yakisir benden iyi kim bilir ki diye dusundum.vee sonuc her goren makyajimi nerede yaptrdigimi sorup durdu :nazar::nazar::nazar::KK8::KK8::nazar::nazar:En Büyük TÜRKİYE

gerçekten de çok profosyonelce olmuş tebrik ederim seni gözler süper olmuş özellikle

Böylesine stres ve heyecan dolu bir günde, iyi cesaret. Ben de, aynı sebeple kendim yapmak istemiştim ama riske atamadım. Tebrik ederim. :)

Gercekten cok stresliydi.:KK17::KK17:Elim ayagima dolanmadi desem yalan olur:KK30: neyseki sonuc fena olmadi:oops:

Valla süper olmuş, yeni gördüm fotoğrafını. kendin yapman çok hoşuma gitti, eşşek kadar para alıp mahvediyorlar çünkü. çok güzel olmuş seninki.

Gercekten harika makyajınız kuaförlere dünya kadar para veriliyor istediğimiz gibi olmuyor bide eliniz baya yatkınmış tek kelimeyle müthiş :)

gerçekten iyi cesaret ve sonuç çok harika tebrik ederim :)

kullandığın farın markasını paylaşabilir misin ? görünüşü çok güzel çünkü

Tam istediğim gibi bir makyaj olmuş. Ben de yoğun göz makyajı ve hafif renkli rujdan yanayım. :) Ve tabi size de çok yakışmış. Tebrik ederim. :)

kullandığın farın markasını paylaşabilir misin ? görünüşü çok güzel çünkü

Canım flormar passionate dots paleti kullandım.Gerçekten memnun kaldım 14 liraya falan almış olmam lazım.

Eklentiler

• images.jpg
    images.jpg
    13,4 KB · Görüntüleme: 140
hepinize çok tesekkür ederim.İZmirde olanınız varsa elimdn geleni de yapmak isterim. :)

Eki Görüntüle 1322459 Izmir de cok arastirdim porselen makyaji.Ya icime sinmedi ya da fiyat cok yuksek geldi.ben zaten normalde ozel gunlerde kuafore gitmem hatta yanimda kim varsa hepsinin sacini makyajini yaparim. Durum boyle olunca kendim yapmaya karar verdim.yuzume hangi tonlar daha cok yakisir. Hangi sekil Eyeliner gozume daha cok yakisir benden iyi kim bilir ki diye dusundum.vee sonuc her goren makyajimi nerede yaptrdigimi sorup durdu :nazar::nazar::nazar::KK8::KK8::nazar::nazar:En Büyük TÜRKİYE
maşallah peri kızı gibi olmuşsunuz:nazar::nazar::KK36::KK36:

X