Gelin Makyajı gelin makyajı

gelinlere çok abartılı renkleri hiç yakıştıramıyorum tamam gelinin makyajı çok çok sade olmayabilir ama bu resimdekilerde çok abartı hatta bazıları çok kötü,yinede emeğine sağlık

gelin makyajı yazınca bunlar çıkıyor yapabileceğim bişey yok..!

bir makyajda ya gözler ya dudaklar ön planda olmalı bence bu resimlerde ikiside ön planda e fazla abartılı olmuş ama yinede güzeller tabi benim fikrim bu:KK1::KK1:

aynen katiliyorum.. Ya gözler yada dudaklar..
Bence güzel makyajlar var aralarinda.. Emegine saglik canim..
Herkesin kendi fikri tabiki...

ellerine sağlık, umarım gelin adaylarına yardımın dokunmuştur..
ben gelinlere daha sade makyaj yakıştıranlardanım, tabi kişinin zevkine kalmış..benim beğendiklerim şunlar ;

4.jpg

makyaj2.jpg

gelin-makyaj%C4%B1-nas%C4%B1l-yap%C4%B1l%C4%B1r.jpg

Son düzenleme:
gelinlikle göz makyajı koyu renkler olunca çok güzel oluyor fakat bu kadına nedense hiç yakışmamış gözler ayrı telden dudaklar ayrı telden çalıyo gibi hiç hoş durmuyor ama siyah farlar harika özellikle düğün için tercih edilebilir bende o siyah far kullanmıştım düğünümde

Bunlar gelin makyajından çok arap makyajı ve çok abartılı gelin dediğin zarif ve şık olur. Bu makyajlar kadını çok hafif gösteriyor bence.

Ben genel olarak göz makyajlarını çok beğendim.Hatta bir fotoğrafı aldım bile lazım olur diye. =)
Herkesin kendi tercihi tabii ama gelinde bu tarz göz makyajlarını ben çok beğeniyorum.Gelin makyajında sadelik bence hoş değil.Teşekkürler. =)​

emeğine sağlık güzel paylaşım olmuş...
evet ççok abartılı makyajlarda var ama beğendiklerimde var içlerinde. bi kaç resmi aldım fikir için. tekrar teşekkürlerr canım..

güzelleşmek için değil çirkinleşmek için uğraşmış olmalılar.. hiç beğenmedim, gelin makyajı abartıdan uzak, doğal güzelliği dahada belirginleştirmek için yapılmalı.

EMEĞİNİZE TEŞEKKÜRLER vakit harcamışsınız ben makyözüm ve tek tercihim gelinlerde doğallık sadelik ÇOk daha zarif oluyor bence:nazar:

Gelin kıyafeti niye beyaz.... çünkü saflığın ve temizliğin simgesi...koyu ve vamp makyajlar
gelinliğe yakışmıyor bence

Beğenmedim. Fazla abartılı olmuş Bülent Ersoy makyajı gibi :KK70:

arkadaşlar, bu işi bilen üstadlara soruyorum; krem gelinliğe hangi tonda makyaj iyi gider? füme-siyah-gri olmaz dedi bana kuaför, ne kadar doğru?

çok abartılı olmayacak şekilde gri siyah gözleri buğulu görünüm ve kirpikler kısaysa takma kirpik süper oluyor gelin makyajında

emeğine sağlık canım bazıları çok abartılı gelsede bikaçını gelin makyajı olarak uygun buldum

X