Gelinbaşı ve Gelin Tacı gelin başı fiyatları

PoLiMeR

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2009
171
0
arkadaşlar gelin başı fiyatı alanlar varsa burdan paylaşırmısınız sizde? eğer özel bi indirim yaptılarsa onu söylemenize gerek yok ilk duyduğunuz fiyatıda verebilirsiniz. özellikle etiler-levent-şişli-mecidiyeköy-nişantaşı bölgesinde duyduğunuz önerilen kuaför varsa paylaşırsanız çok yardımcı olur. burdaki fiyatlar genelde yüksek geldi uğurkanın gelin paketi çok güzel ama anadolu yakası olmaz banamafoldumben

bahçecik kuaför-ulus: saç+makyaj 1000 tl
mehmet tatlı kuaför: saç+makyaj 850 tl
trio kuaför-metrocity: saç+makyaj 750 tl
trio kuaför-kanyon: saç+makyaj 700 tl
harvey nichols ata-kanyon: saç+makyaj 1200 tl
ali gür kuaför-profilo: saç+makyaj+manikür+pedikür 500 tl
uğurkan kuaför: saç+makyaj 350 tl
a plus etiler: saç+makyaj 300 tl

bu fiyatlar çok uçuk 5 ay önce listedeki salonlardan birinden elemanlar geldi eve ve yarısından daha az ücret verdik eşiminde arkadaşlarıydı ama o zaman zaten kampanyaları vardı

yuhaaaaaaaaaaaaa afedersiniz ama o nee beee 1200 koltuk takımı alınır o fiyata :))))) 300 makyaj saç manikür

hey heyyyyyyyy en cok yandıgım bugüne kadar o oldu.ben 1200 tl ye yaptrdm tanıdık vasıyasıyla ..................... kızlar sakın ama sakın paranız varsa bile asla yaptırmyn insan sonra cok pişman oluyo :KK43:

Hay maşallah cok abartı yaa tmm herkes ıster ıyı olsun guzel olsun ama bu kadarda olmaz bence makyaj+gelınsacı 150 mılyonaklinialirimsmile

1200 çok abartı bence de maksimum 500 olmalı sonuçta kuş kondurmuyorlar hatta farklı yapıcam diye saçmasapan birşey çıkarıyorlar ortaya.

yuh yani 1200 de ne demek ya ben hayatta o kadar para vermem yazık günah be

ben nişanımda saç+makyaj 150 vermiştim. yine aynı yere gidicem herhalde o da 250 olucak sanırım

bende max. 500 tl düşünüyorum ama nerde yaptırıcağıma karar veremiyorum bi türlü. ya ztn 1200ü pek takmayın çünkü en yüksek fiyat kanyondaki harvey nichols kuaförüdür yani okdr verilmez tabiki. benim için makyajda çok önemli ama benim oturduğum yerdeki kuaförlerin doğru düzgün malzemesi bile yok yaa kendi malzemeni götürüosun çünkü çok dandik onlarınki. bu seferde günlük makyajım gibi oluo off bilmem ali gür'e gidicem sanırım bu gidişle...

Ben de Ali Gür e gidiyorum 2-3 yıldır saç boyatmak için ama yaptığı gelin başını da makyajını da beğenmedim.Şöyle bir değiştirmedi gelini.Ali Gürden önce yıllarca gittiğim bir kuaför var mecidiyeköy de oraya gidicem. Arkadaşım saçını boyatırken izlemiş Gelini tanınamayacak kadar güzel yapmışlar.Sana da tavsiye edebilirim polimer

Ben de Ali Gür e gidiyorum 2-3 yıldır saç boyatmak için ama yaptığı gelin başını da makyajını da beğenmedim.Şöyle bir değiştirmedi gelini.Ali Gürden önce yıllarca gittiğim bir kuaför var mecidiyeköy de oraya gidicem. Arkadaşım saçını boyatırken izlemiş Gelini tanınamayacak kadar güzel yapmışlar.Sana da tavsiye edebilirim polimer

valla ben ali gür'de gelin başı yapılırken görmedim bilmiyorum ondan tereddütlerim var. nişanda yaptırmıştım ben orda ama çok sıradan bi modeldi ztn ondan güzel oldu ama makyajımı başka yerde yaptırmıştım ztn.bu mecidiyeköydeki neresi cnm bana yakın adını yerini fln söylermisin olmazsa bigün gidip bi fön çektiriyim bi deniyim.hihoyyyt

Kuaför Ayhan. Küçük bi yer ama müşterisi bellidir.Hem Ali Gür'e göre kıyaslanmicak kadar ucuz hem çok daha iyi. Dolup taşar duymuşsundur belki.Manikürü süper mesela.Denemeni tavsiye ederim.Mecidiyeköy Bıldırcın Sokakta

Kuaför Ayhan. Küçük bi yer ama müşterisi bellidir.Hem Ali Gür'e göre kıyaslanmicak kadar ucuz hem çok daha iyi. Dolup taşar duymuşsundur belki.Manikürü süper mesela.Denemeni tavsiye ederim.Mecidiyeköy Bıldırcın Sokakta

teşekkür ederim cnm bi bakıcam mutlakaopuyorumnanaktan

Kuaför Ayhan'a ben de gidiyorum ve çok memnunum. Gerçekten kaliteli iş çıkarıyorlar hem de uygun fiyatlara. Herkese tavsiye edebilirim...

arkadaşlar gelin başı fiyatı alanlar varsa burdan paylaşırmısınız sizde? eğer özel bi indirim yaptılarsa onu söylemenize gerek yok ilk duyduğunuz fiyatıda verebilirsiniz. özellikle etiler-levent-şişli-mecidiyeköy-nişantaşı bölgesinde duyduğunuz önerilen kuaför varsa paylaşırsanız çok yardımcı olur. burdaki fiyatlar genelde yüksek geldi uğurkanın gelin paketi çok güzel ama anadolu yakası olmaz banamafoldumben

bahçecik kuaför-ulus: saç+makyaj 1000 tl
mehmet tatlı kuaför: saç+makyaj 850 tl
trio kuaför-metrocity: saç+makyaj 750 tl
trio kuaför-kanyon: saç+makyaj 700 tl
harvey nichols ata-kanyon: saç+makyaj 1200 tl
ali gür kuaför-profilo: saç+makyaj+manikür+pedikür 500 tl
uğurkan kuaför: saç+makyaj 350 tl
a plus etiler: saç+makyaj 300 tl

bu fıyatlar ne böle nişanda 7 kişiydik 850 verdik geçen günde kuaförümle konuştum kına ve düğün saçımı 150 ye yapıcakkk kızlarr pazarlk yapın çeknmeyin pazarlık sünnettirr ben yaparım vallaa :KK9::92:

X