Gelinlik Ayakkabısı Gelin ayakkabısı renkli olur mu?

Gelin ayakkabısı renkli olur mu?

• Olur tabiki neden olmasın

OY: 13 100,0%
  • Hayır kesinlikle herşey gibi oda beyaz olmalı

OY: 0 0,0%
  • Herhangi bir fikrim yok

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    13

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.164
48

Eskiden gelin ve geline dair herşey bembeyazken zamanla gelin çiçekleride ,gelin ayakkabılarıda renklendi.Ve bu renkli durum oldukça tercih edilir bir hal aldı.Sizler için renkli gelin ayakkabılarını bu başlık altında topladık.Kimbilir belki sizde klasik durumun dışına çıkıp renkli bir gelin ayakkabısı ile sıradışı olmak isteyebilirsiniz.Sizlerinde varsa renkli düğün ayakkabılarınız burda bizlerle paylaşabilirsiniz..Ya da siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Gelin ayakkabısı renkli olur mu?

bride-wedding-shoes.jpg

Evet kızlar sızler ne dusunuyorsunuz ? Benım de tercıhım beyazdan yanadır ama bazı renkler var kı neden olmasın dedırten turden.Ozellıkle beyaz yerıne bır renk sececek olsaydım mor secerdım ben.Beyaz ıle uyumu hıcte fena degıl..

Ben mor rengi çok severim düğünde de mor saten kaplı bilekten bağlamalı ayakkabı tercihim oldu çiçeğim de mor tonlarındaydı herkes çok beğenmişti.

Ben mor rengi çok severim düğünde de mor saten kaplı bilekten bağlamalı ayakkabı tercihim oldu çiçeğim de mor tonlarındaydı herkes çok beğenmişti.

Tebrık edıyorum sızı cesaret ıster renklı hele kı mor bır gelın ayakkabısı gıymek.Ama bende mor dugun konsptlerını cok begenıyorum:KK37::KK37::KK37:

Tebrık edıyorum sızı cesaret ıster renklı hele kı mor bır gelın ayakkabısı gıymek.Ama bende mor dugun konsptlerını cok begenıyorum:KK37::KK37::KK37:

Teşekkür ederim. Benim de en sevdiğim renk mordur çiçeğimi kesinlikle renkli alacaktım zaten sonra neden ayakkabı da olmasın dedim. :oops:

kesinlikle renkli alacağım. fuşya veya mor yıllardım hayalim birde ona uyumlu çiçek :)

X