Geçmişe Dönebilseydiniz Eğer, Neyi Değiştirmek İsterdiniz?

Farklı bir bölüm okumak isterdim sanırım ona göre de bir işte çalışmak

Merhaba arkadaşlar,

Hepimizin geçmişinden memnun olmadığı, ah keşke o güne dönebilseydim dediği zamanlar, yaşanmış olaylar, pişmanlıklarımız vardır.

Bunları paylaşalım mı?
Merhaba arkadasim ,
Ben oncelikle cigeri 5 para etmek insanlari kafama takmazdim ve herkese karsi anlayisli olmazdim aa birde elalem burgusu var o ne der bu ne der diye hayatimi onlarin yasamak istedigi gibi yasmaazdim âma gec kalmis sayilmam artik akillandim az insan cok huzur 😃

Keşke öğrenciyken 3 ay waikikide çalışıp work and travel yapsaydim. Ve gerekirse okulu uzatıp erasmusa gitseydim. En büyük pişmanlığım.
Ha bir de geçmişe gitsem merhaba bile demeden yanından geçip gideceğim insanlar var, onlar olmasa her şey daha harika olabilirdi

o bana deli divane olan adamla evlenirdim.

babam senelerce dersaneye yolladı ama ben eseklık yapıpta calısmadım cok daha ıyı calısıp güzel bir bolum okumak ve meslegımı yapmak.

bos yere para harcamaz ve ıyı bır para bırıktırırdım.hoş hala şansım var.

şimdilik bunlar aklıma geldı.

eskı sevgılıme bu kadar kendımı feda etmezdım pazar gunlerımı tatıl yapıp dınlenecegım gunlerı sabahın korunde kalkıp suslenıp puslenıp guguman kusu gıbı benı arayıp hadı bulusalım demesını beklerdım ama nedense umrunda bıle olmazdı.şimdi kendıme cok kızıyorum neden bu kadar kucuk dusurmusum kendımı.sinir oldum kendıme
Malesef o dönemin toylugu

Herkesin de okulla alakalı derdi var ama o trenin bir yere kaçtığı yok hala yapabileceğiniz bir şey, en kötü size daha iyi meslek kazandıracak kısa eğitim ve kurslara giderek pek çok şeyi telafi edebilirsiniz bunların yaşı yok
Mesela neler bana fikir verir misiniz .kamu yönetimi mezunuyum.yas 40

X