Geçinemeyenler kulübü

Hayırlı olsun yeni konu🙂
Geçinemeyenler etiketlenmiş. Eh geçinenler de gelebilir birazdan. Artık ben de haftada iki kere dışarda külbastı İskender yeme dersi almak istiyorum😄
Yabanelma Yabanelma da vardı sanki
aynen, ben sana soyleyim o haftada iki sefer disarda kulbasti yeme olayini evde stoklanan kurbanliklardan kul basti yapip balkonda yiyolardir 😁😁😁

valla inşallah mübarek olurda ban yemem yanlis yere açılmış diyerek 😁
Banı konu bdv nin olmadığı halde bdv ye açarsak yiyomusuz

Topigin hayırlı olsun güzel anne

Gecinebiliyor muyuz?

Gecinebiliyoruz
Ben calışmıyorum eşim çalışıyor
Bir ciftligimiz var ordan da azımsanamayacak kadar gıda mutfak ihtiyaclarimizi karsiliyoruZ bu gider oranımızi tahmin edebilecegin üzere cok düşürüyor maaş gidersiz olarak keyfimize kalıyor

Taa ki çocuk olana kadar
Çocuk olunca .... 'dan itibaren çok korkunç galiba😂😂😂dusunemedim

Banı konu bdv nin olmadığı halde bdv ye açarsak yiyomusuz

Topigin hayırlı olsun güzel anne

Gecinebiliyor muyuz?

Gecinebiliyoruz
Ben calışmıyorum eşim çalışıyor
Bir ciftligimiz var ordan da azımsanamayacak kadar gıda mutfak ihtiyaclarimizi karsiliyoruZ bu gider oranımızi tahmin edebilecegin üzere cok düşürüyor maaş gidersiz olarak keyfimize kalıyor

Taa ki çocuk olana kadar
Çocuk olunca .... 'dan itibaren çok korkunç galiba😂😂😂dusunemedim
teşekkür ederim 💜
oh sefan olsun doğurana kadar sonra o ciftlikten gelenlerin tadina bakamayacaksin muhtemelen çocugum yesin diye 😁

Hayırlı olsun yeni konu🙂
Geçinemeyenler etiketlenmiş. Eh geçinenler de gelebilir birazdan. Artık ben de haftada iki kere dışarda külbastı İskender yeme dersi almak istiyorum😄
Yabanelma Yabanelma da vardı sanki
Bende 5000 TL ile 3 çocukla geçinip üzerine çocuklardan birini özel okula göndermenin dersini almak istiyorum mümkünse 😄

teşekkür ederim 💜
oh sefan olsun doğurana kadar sonra o ciftlikten gelenlerin tadina bakamayacaksin muhtemelen çocugum yesin diye 😁
Valla o kadar zorlanacakmisim gibi geliyor ki
Ben çocuğumu emziriyim biri de beni emzirsin bence .hiç o gelenleri pisirmekle uğraşmayalim😂😂😂

Biz de rahatça geçiniyoruz ama ev kendimizln.
Eşim emekli artı hem özel okul+dersanede Ctesi de dahil çalışıyor hem de özel ders veriyor.
Ben de çalışıyorum.
Yani uğraşıp didiniyoruz karı koca.

Oğlumuz üniversiteyi yurt dışında okuyor ama nasıl?
Eşimin ailesinin maddi durumu iyi onlar da destek oluyorlar.
Oğlumuzun üniversite hazırlık ücretini kayınpederim ödedi mesela.
Biz talep etmedik, paramız hazırdı ama dedemiz; bu yıl benden olsun dedi.
Kvm, oğlum (pandemi nedeniyle) özel yurtta kalsın aradaki farkı ben vereyim dedi çıkardı 15.000 TL verdi.

Benim ailemin bize büyük desteği de yok zararı da yok ki bu da bir fayda, iki emekli maaşıyla geçiniyor onlar, bir de kirada evleri var çok şükür.

Allah başımızdan eksik etmesin büyüklerimizi.

X