Gece yatmayanlar sabah kalkmayanlar grubu

günaydin :)
ben gece uyuyorum sabah 4 te kalkıyorum.
bu günlerde halsizlik yorgunluk var nedense.
bana kalırsa 24 saat uyumak istiyorum.

hoşbulduk:)
işe geldim bugün havalar bozuk yağmur yağacak..
bu yağmurlu günde kimler uyumak ister ki :KK70:

3.00 da yat 7.15 de kalk:KK42:neyse ki filtre kahve var:KK75:filtrde teymiyor gerçi. filtreden daha sert demlenen kahve önerisi alabilirim:KK11::kahve:

Ben bir saat
Sabah 4 lere kadar oturuyoruz annemle ben bazen öğlene kadar uyuyorum
Ben gündüz bir saat onlar çocukla ilgilenirken odaya çekilip uzansam, bakmayacağın çocuğu niye doğurdun diyorlar. Başka ildeyiz, 3 haftadır buradayız. Şeytan git daha da gitme hiçbir yere diyor. Bunaldım her şeyden herkesten.

Ben bir saat

Ben gündüz bir saat onlar çocukla ilgilenirken odaya çekilip uzansam, bakmayacağın çocuğu yine doğurdun diyorlar. Başka ildeyiz, 3 haftadır buradayız. Şeytan git daha da gitme hiçbir yere diyor. Bunaldım her şeyden herkesten.

Çok iyi anlıyorum bende lohusayken böyleydim depresyona gitmiştim eskiden dışarda annesiyle gezen çocuk görünce yemeğini yedir altını değiştir ve uyut bu kadar derdim ama anne olunca gerçekten çok zormuş diyorum ikinciyi düşünmüyorum zaten Allahım hepimize kolaylıklar versin

Çok iyi anlıyorum bende lohusayken böyleydim depresyona gitmiştim eskiden dışarda annesiyle gezen çocuk görünce yemeğini yedir altını değiştir ve uyut bu kadar derdim ama anne olunca gerçekten çok zormuş diyorum ikinciyi düşünmüyorum zaten Allahım hepimize kolaylıklar versin
Kızım 3 yaşında. Artık lohusalığa sığınamıyorum:)) Doğumumun ertesi günü gitti annem. Erken doğum riski var diye doğumdan 1 ay önce çağırdım, ne zaman doğurcna düğüne gideceğim dedi durdu. Sıkıldık diye gelelim dedik duyduklarımız yine aynı. 13 günlükten beri kendim bakıyorum. Çalıştığım için bakıcıda kalıyor. Tayin isteyelim anneaennsinda kalsın diyorum. Bunları duyunca insan gelmek istemiyor. Allah tüm annelerin yardımcısı olsun.

Kızım 3 yaşında. Artık lohusalığa sığınamıyorum:)) Doğumumun ertesi günü gitti annem. Erken doğum riski var diye doğumdan 1 ay önce çağırdım, ne zaman doğurcna düğüne gideceğim dedi durdu. Sıkıldık diye gelelim dedik duyduklarımız yine aynı. 13 günlükten beri kendim bakıyorum. Çalıştığım için bakıcıda kalıyor. Tayin isteyelim anneaennsinda kalsın diyorum. Bunları duyunca insan gelmek istemiyor. Allah tüm annelerin yardımcısı olsun.

İnsan torununa bakmak için can atar bide çalışıyorsun çok zor gerçek seni tebrik ediyorum

Günaydınlar ahali musmutlu birgün geçirelim
Biz kıymetliyiz değerliyiz kimse için üzülmeyelim

X