Ben Nasıl Bir Halt Yedim

Merhaba iyi günler ben çok kötü durumdayım uzun süredir kendimi taniyamiyorum.Oyle büyük hatalar yaptım ki kendimden iğreniyorum artık .Çok içine kapanık sessiz bir karakterdim ailesel çok sorunlar yaşadık kardeşim vefat etti fakirlik açlık kavgalar vs çok çabaladım üniversite okudum Şubat ayında mezun oldum .Kendimi taniyamiyorum ne oldu bana bilmiyorum hiç sevgilim olmamıştı hayatımda ilk kez WhatsApp grubundan aynı okulda olduğumuz ortak ders aldığım biriyle tanıştım teklif verdi kabul ettim sevgili olduk sonra Instagram şifresi bendeydi birkaç kız arkadaşı mesaj attı ve ayrıldım ondan peşimi bırakmadı anneme anlattım annem sayesinde bıraktı peşimi beni seviyordu ciddiydi evlenmek istiyordu ama kızlar mesaj atınca soğudum ayrıldım .Sonra aradan birkaç ay geçti bende okulumu bitirmek için vizelere calisiyordum ilk üniversitemden sınıf arkadaşım mesaj attı ben ilk önlisans okumuştum beni uzun süredir çok beğendiğini söyledi ilişki teklif etti düşündüm ve kabul ettim sonra cinsel mesajlar atmaya başladı ısrar etti onu mutlu etmek için nude attim sadece akşamları konuşuyordu benimle canı isteyince çok ağladım ve ayrıldım ondan çünkü beni kullaniyordu böyle olunca ilk sevgilimin kıymetini anladım ve WhatsApptan engelini kaldırdım engeli kaldırdim bir süre sonra durum atmıştı durumu görünce yazdı bana beni çok ozledigini söyledi konu ilerledi bu da cinsellik konuşmaya başladı ama beni çalıştığı şehre davet etti tamam dedim ayarlarsam gelirim ve onunla konuşurken ayrıldığım 2.sevhilim döndü sana özür borçluyum seninle sadece o iş için konuştum ama çok seksisin vs dedi ve aynı anda iki erkekle cinsellik konuştum iki gün önceye kadar cok rezil kaşar hissediyorum kendimi konu çok karışık oldu evet ama isteyen olursa ekran görüntüsü atabilirim kendimden iğreniyorum ve kendimi taniyamiyorum ben nasıl iki ayrı erkeğe nude attim konustum ahlaksız bir pisliğim ben ne yapacağım ben 2.sevgiljm dün beni terk etti diğerine ise tutsmayacağim çok sözler vermeye devam ediyorum bu yükün altında eziliyorum çok canım yanıyor
İşte erkeklerin hak ettiği muamele budur . Devam et ben arkandayım ama nude alıp tehdit falan etmesinler dikkat et 😄

Olan olmuş artık .. daha kötü bir yere gidecek olursa internete resimlerin düşmesi gibi o zaman yasal yolları denersiniz. Şuan bunu düşünmenin faydası yok. İki kişiyi de engelleyin. Artık ders almış olun ve her adımınızı en az iki kez düşünerek atın bundan sonra

Manastıra kapanın rahibe olun madem bu nasıl konu ciddi psikolojik geçmiş aile travmaları için bir uzmandan yardım alarak kendinize eziyet etmekten vazgecmenizi öneriyorum konu ciddi ise bende kimi öldürmüş kime napmis çok büyük dert var diye okudum konuyu ...evet kendi öz saygınızı biraz dengesizlestirmissiniz ama içinde ailerle bir apartmani yakmış gibi feryat figan yapmayın ders alın toparlanin değmeyecek oğlanlarla vakit harcamayın işinize gücünüze gelisiminize odaklanın kimin nerde ne hataları var biz yargılama değil toparlama destek verme kulübü yüz ben öyle bakıyorum hayata en azından kapatın içinizde kafanızda bu konuyu bir daha tekrarlamayin kalkın ve yola güzel bir şekilde devam edin yol uzun daha biz de daha bitirmedik hepimize iyi yollar olsun tuzaksiz büyük lafsiz ....

Sıkma canını ya. Hep erkekler mi yapacak. Allah bilir kaç kişiyle daha konuşuyordur ne fındıklar kiriyordur o acidigin yavşak. Sen normal edebinle konuşup ilişki yaşarken saçma sapan konular açmadan önce dusunseydi. O sana bu muameleyi yaparken acıdı mi? Hiç vicdan azabı da çekme. Ahlaksız falan değilsin. Senin de hormonların isteklerin var isteyerek yapmışsın. Sadece bir anlık hormonlarına yenik düşerek böyle hatalı bir davranışta bulunmussun. Ama sanki kocan varken grup seks yapmış gibi vicdan azabı duyuyorsun. İnan ne sen ahlaksizsin, ne de o erkekler böyle bir acimayi hak ediyor.

Keşke erkeklerde de sendeki bu vicdan edep ve utanma olsa da yedikleri boklardan biraz pişmanlık duysalar. Bana sorarsan ikisine de bas engeli işine gücüne bak.

X