gece ele kına yakılması lütfen okuyun ilginç bir olay

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

liva72

Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2013
34
0
merhaba arkadaslar dun gce uyudugumda elımde hıc bırsey yokken sabah kalktıgımda ellerıme kına yakıldıgını gordum bunun anlamını bılıyorsanız benı lutfen aydınlatın korkmaya basladım...ayrıca hamıleyım bununla bır ılgısı olabılırmı...

merhaba arkadaslar dun gce uyudugumda elımde hıc bırsey yokken sabah kalktıgımda ellerıme kına yakıldıgını gordum bunun anlamını bılıyorsanız benı lutfen aydınlatın korkmaya basladım...ayrıca hamıleyım bununla bır ılgısı olabılırmı...

nasıl yanii sabah ellerin kınalı mıydı

ciddi misiniz? çok şaşırdım araştırmalarınızda bir sonuca ulaştınız mı çok merak ettim neden olurmuş?

tv de bi sohbet programına aynı şekilde birisi sormuştu hoca olamaz öyle birşey birisi yakmıştır dedi ama üstü kapalı bir şekild geçiştirdi çok ilginç

başka bir topikte daha okumuştum bu durumu
buna bir çeşit mantar yada bakteri sebep oluyormuş
yani korkacak bir durum değil
değişik bir sabun deterjan yada kozmetik herhangi birşey kullandınız mı ?
belki öyle birşey sebep olmuştur ..

Hoca ruhun uyurken Allahin emriyle bedenden ayrildigini ve dilerse geri gonderecegini soylemisti.
Bi konuk aramisti sizin gibi ...Degisik alemdeki varliklarin dugun dernegine gitmis oldugunu ima etmisti.Onlarda evlenip cogaliyo biliyosunuz:)
Korkmana gerek yok kendini oku hergun Allaha sigin :)

tam olarak ne oldugunu bilmesemde kucukken bana da olmustu aynisi sabah kalktigimda sadece bir elimde kinaya benzer bir leke vardi gorunce cok sasirmistim bir gecede elime ne oldu diye ama kina miydi baska birsey miydi bilmiyorum 2-3 gun sonrada kayboldu.

ewet kızlar sabah kalktıgımda elımde kına vardı 2 gunde gectı gıttı sureklı okuyorum rabbım hayırlara erdırsın

Korkmayın, ellerinizdeki kınayan benzeyen lekeler tinea nigra denen mantar hastalığının belirtisi, çoğunlukla el ve ayaklarda görülür, doktora gitmenizde fayda var, geçmiş olsun.

$image.jpg
$image.jpg

Korkmayın, ellerinizdeki kınayan benzeyen lekeler tinea nigra denen mantar hastalığının belirtisi, çoğunlukla el ve ayaklarda görülür, doktora gitmenizde fayda var, geçmiş olsun.

Eki Görüntüle 753534
Eki Görüntüle 753533

Sizin gösterdiğiniz fotoğraflar ve interneten araştırdığım fotoğraflardaki lekeler koyu renkli, benim de bu gece başıma geldi rengi böyle değil tam kına rengi gibi. Fotoğrafını paylaşacaktım ama yüklenmesinde sıkıntı olduğu için paylaşamıyorum.

Bu durum annemede sık oluyo hatta kınanın kokusunu bile alabiliyorum elinde veya ayağında. Bir Ramazan ayında sağ elinin yarısında kına vardı. Daha önceden ayak baş parmaklarındada oluyordu. Eline olurken kınanın kokusuyla uyandığını söylemişti hatta.. Melekler veya cinler yapıyo bence :)
o resimlerdeki mantar görüntüsü ancak bu olan şey onla aynı değil.

konuyu hortlatmış gibi olacak ama yakın zamanda bir tanıdıgm da aynı şeyi yaşadı ve cinler melekler yakmıştır o kınayı,cinlerin düğününe gitmiştir ruhun vs. dışında birşey bulamadık
Bilimsel olarak da bahsettiğiniz renklerde değil tam böyle kına renkli kokulu
Bu olayı yaşayıp doktora gidip açıklamasını öğrenen birileri var mıdır acaba ?

konuyu hortlatmış gibi olacak ama yakın zamanda bir tanıdıgm da aynı şeyi yaşadı ve cinler melekler yakmıştır o kınayı,cinlerin düğününe gitmiştir ruhun vs. dışında birşey bulamadık
Bilimsel olarak da bahsettiğiniz renklerde değil tam böyle kına renkli kokulu
Bu olayı yaşayıp doktora gidip açıklamasını öğrenen birileri var mıdır acaba ?
Tövbe tövbe gece gece😐

Ben de arkadasimdan duymustum yakin zamanda.. ilk kez duymustum pek inandiric gelmemisti.. yalan soyledigini dusunmedim de farkli bi hastalik olabilecegini dusunmustum bende goruntusunu gormedigim icin.
Simdi burada okuyunca bi urkmedim degil

evet okurken ben de tam olarak öyle dedim
ama hurafe gibi geliyor inanmakta zorlanıyorum ( inanmıyorum dogrusunu ögrenene kadar diyelim)
ama meraktan da çatlıyorum şimdi :KK70:
Bende duydum ama herkes bir şeyler söylüyor.Iyi bir şey diyende var kötüde.Ben iyiye işaret olmasını istiyorum böyle olaylardan korkarım.🤕
Daha önce karabasan falan yaşadığım için baya tırsıyorum artık bu konulardan.🥲

Bende duydum ama herkes bir şeyler söylüyor.Iyi bir şey diyende var kötüde.Ben iyiye işaret olmasını istiyorum böyle olaylardan korkarım.🤕
Daha önce karabasan falan yaşadığım için baya tırsıyorum artık bu konulardan.🥲
ben de baya korkuyodum uyku felci olayından
sırt üstü yatamıyodum ama şu an tekrar gündeme geldi
of :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X