Lazer Epilasyon Gebze'de lazer epilasyon...

gebzede iyi yer arıyorum lütfen özelden gittiğiniz yerle ilgili fiyat ve adres bilgisi veren olursa çok sevinirimmmmmmmmmmmm

Aynı bilgiyi bende istiyorum p.n.r. Diye bir yere gidittim ama cıhazın ıpl oldugunu ögrendim şimdi rötüs için gidip gitmemekte kararsızım lütfen bilgi verin arkadaşlar

ben burdan cevap alamadım gül hanımı aradım dakikası mart ayından sonra 1.5 tl olacakmış oraya gitmeyi kafama koydum hem kesin çöüm iğneli yaptırcam paralar havaya uçmasın diye inş.

ben burdan cevap alamadım gül hanımı aradım dakikası mart ayından sonra 1.5 tl olacakmış oraya gitmeyi kafama koydum hem kesin çöüm iğneli yaptırcam paralar havaya uçmasın diye inş.

1- fatih devlet hastanesi karşısında güzellik salonu :xxxx
buraya gittim cok kisa surede bitti.diger yerlere gore pekte pahali sayilmaz.
tavsiye ederim.:KK12::21:

Lütfen okuyunuz

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/lazer-epilasyon/413581-mevzuat-saglik-bakanliginin-konuyla-ilgili-son-yayinlamis-oldugu-genelge.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba , ben de lazere gitmeyi düşünüyorum. Gebzedeki o guzellik merkezinin ismini verir misiniz , şimdiden teşekkürler.

Kızlar ben yaklaşık 6 ay boyunca ist biyere lazere gittim bitane kılım azalmadı ama gebzedexxxxx ile tanıştım abartmıyorum resmen sakalım vardı şimdi hepsinden kurtuldum.. Ayrıca lazer yapan bayan kesinlikle çok profesyonel ben diş hekimiyim bi çok hastam bana meral hanım siz kıllarınızdan rahatsız olmuyomusunuz dediğinde yerin dibine giriyor xxxxxxxx
merhaba gittiğiniz yeri özelden yazabilir misiniz ya da tel no paylaşabilir misiniz

X