Lazer Epilasyon Gebze'de lazer epilasyon...

gulara

En büyük fener ulenn:)
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
462
13
37
Merhabalar
Gebzede lazer epilasyon yaptırabileceğim bir yer arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı arkadaşlar
..

Merhabalar
Gebzede lazer epilasyon yaptırabileceğim bir yer arıyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı arkadaşlar
..

merhaba canım bende düşünüyordum fakat hamile olduğum için erteledim.
yüzyıl hastanesi yapıyormuş ama fiyat nedir bilmiyorum sitede tel no var bi sor istersen

kız gül valla senle papaz olucaz ben sana demedımmı benım arkadasım oraya gıderız dıye hanı merkezede gelmişti kredi zamanı hatırladınmı onla konusur gıderız bebegım ömrüm cnm arkadasım buluruz bı yerler

merhaba canım bende düşünüyordum fakat hamile olduğum için erteledim.
yüzyıl hastanesi yapıyormuş ama fiyat nedir bilmiyorum sitede tel no var bi sor istersen

Teşekkür ederim katyacım ama ben o hastaneye gitmeye tövbeliyim :eek:lmaz:
Güzellik merkezi gibi bi yerde yokki anam nası bi yerde yaşıyoruz bilmem :umursamaz:
Bu arada allah tamamına erdirsin sağlıcakla inşallah...:ecrin_bebek:

kız gül valla senle papaz olucaz ben sana demedımmı benım arkadasım oraya gıderız dıye hanı merkezede gelmişti kredi zamanı hatırladınmı onla konusur gıderız bebegım ömrüm cnm arkadasım buluruz bı yerler

Anaa kız hatırladım şimdi unutmuşum valla.olumunekankayizsmile Ozaman qusel hatun harekete geç bul şu adamı hele konuşalım bidaki ay gitcem ben he ona göre sositososito

merhaba bende gebzede oturuyorum bende araştırıyorum ama PERFETTO GÜZELLıK merkezi var Fatih devlet hastanesinin karşısındaki apartmanda üst kat yeri benim giden arkadaşlarım var hepsi cok memnun kaldılar... ben galiba önümzüdeki aylar gidicem gerçekten cok temiz biryer arkadaşlar

Son düzenleme:
selam ben aslında ist.da oturuyorum ama iş yerim gebzeye cok yakın.dolaysıyla o taraftan arkadaslarım da var. ben ist.da bi kaç yerle görüşmüştüm, sonra gebzeden bi ark. kendi gittiği yeri önerdi fiyatları benim görüştüğüm yerlere göre çok çok uygun olduğu için oraya gitmeye karar verdim uzak olsa da=) örn. benim görüştüğüm yer alt bacak 230 derken orası 110 dedi. kullandıkları cihaz meşhur alex. ipl falan değil. o yuzden hiç tereddüt etmedim. yapan bayanlar da çok hızlı çalıştılar hatta bacaklarımı 2 kişi yaptı çok kısa sürdü o yüzden. ilk seansım dündü. hiç bi izim yanığım lekem yok çok şükür. şimdi tüylerin dökülmesini bekliyorum heyecanla. bildiğim kadarıyla burdan merkez adı yazmak yasak. hala kararsızsan özelden yazabilirim adını. ama tarif edemem çünkü gebzeyi hiç bilmiyorum=)

merhaba arkadaşlar bende gebzede oturuyorum tüm kadınların oldugu gibi bende bu kıllardan şikayetciyim bende bugun başladım ilk seyansımı yaptım sonucu bekliyorum görüşemelerime görre kıllar tamamen yok olmuyor lazerde %80-90 lık bir azalma meydana geliyormuş
gebzede lazer epilasyon yapabilecegimiz 4 merkez bulunmaktadır isim vermek yasak bildiğim kadarı ile size telefon numaralarını verim arayıp görüşürsünüz
1- fatih devlet hastanesi karşısında güzellik salonu : 262 643 07 98
2- eski minibüs duragı kiler market üstü lazer epilasyon merkezi 262 644 66 46
3- yeni işbankası karşısı Atatürk heykelinin arkası merkezde : 262 646 55 97
4- yüz yıl hastanesi
hemen hemen hepsinde aynı teknolaji kullanılıyormuş gitmeden fiyatları hepsinde araştırmak lazım bayağı fark var aralarında

selam ben aslında ist.da oturuyorum ama iş yerim gebzeye cok yakın.dolaysıyla o taraftan arkadaslarım da var. ben ist.da bi kaç yerle görüşmüştüm, sonra gebzeden bi ark. kendi gittiği yeri önerdi fiyatları benim görüştüğüm yerlere göre çok çok uygun olduğu için oraya gitmeye karar verdim uzak olsa da=) örn. benim görüştüğüm yer alt bacak 230 derken orası 110 dedi. kullandıkları cihaz meşhur alex. ipl falan değil. o yuzden hiç tereddüt etmedim. yapan bayanlar da çok hızlı çalıştılar hatta bacaklarımı 2 kişi yaptı çok kısa sürdü o yüzden. ilk seansım dündü. hiç bi izim yanığım lekem yok çok şükür. şimdi tüylerin dökülmesini bekliyorum heyecanla. bildiğim kadarıyla burdan merkez adı yazmak yasak. hala kararsızsan özelden yazabilirim adını. ama tarif edemem çünkü gebzeyi hiç bilmiyorum=)[/QU

BEN İLK DEFA GİRDİM NEREYE YAZICAM BİLEMEDİM TELEFONUNU YAZARMIISN GİTDİĞİN YERİN ACABA ACİL

Adelet sarayına giderken yüzyıl tıb merkezine gelmeden sagda altta yer var adını unuttum orada da yapıyolar lazer...

Öncellikle şunu söylemeliyim, yüz bölgesinde diode lazerden başka lazer kullanırsanız tetikleme yapar. Yüzünüzdeki kıllar 1 ken 10 olur. Ayrıca siyah ve ince tüyleri karışık olanlar mutlaka üç farklı lazer cihazı kullanan bir yeri tercih etmelidir. Ben bu konuda çok sıkıntı yaşadım şimdi Gebze'de Alexandrite, Diode ve Ipl cihazlarına sahip olan tek yer olan xxxxxxxx lazer işlemimi yaptırıyorum. Bence bu işi uzun süre yapmış, doktoru ve resmi izni olan yerlerin tercih etmekte fayda var. Tek bir lazer aleti olan yerden memnun kalmanız olanaksız:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle şunu söylemeliyim, yüz bölgesinde diode lazerden başka lazer kullanırsanız tetikleme yapar. Yüzünüzdeki kıllar 1 ken 10 olur. Ayrıca siyah ve ince tüyleri karışık olanlar mutlaka üç farklı lazer cihazı kullanan bir yeri tercih etmelidir. Ben bu konuda çok sıkıntı yaşadım şimdi Gebze'de Alexandrite, Diode ve Ipl cihazlarına sahip olan tek yer olan xxxxxxxx lazer işlemimi yaptırıyorum. Bence bu işi uzun süre yapmış, doktoru ve resmi izni olan yerlerin tercih etmekte fayda var. Tek bir lazer aleti olan yerden memnun kalmanız olanaksız:KK43:

özelden yazdım, geç gördüm kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Öncellikle şunu söylemeliyim, yüz bölgesinde diode lazerden başka lazer kullanırsanız tetikleme yapar. Yüzünüzdeki kıllar 1 ken 10 olur. Ayrıca siyah ve ince tüyleri karışık olanlar mutlaka üç farklı lazer cihazı kullanan bir yeri tercih etmelidir. Ben bu konuda çok sıkıntı yaşadım şimdi Gebze'de Alexandrite, Diode ve Ipl cihazlarına sahip olan tek yer olan Özel Afrodit Polikliniğinde lazer işlemimi yaptırıyorum. Bence bu işi uzun süre yapmış, doktoru ve resmi izni olan yerlerin tercih etmekte fayda var. Tek bir lazer aleti olan yerden memnun kalmanız olanaksız:KK43:

orası tam olarak nerde seker ya bende gıdecem ama su xxxxxxxx varya ıyı mı acaba

Adalet sarayına giderken yüzyıl tıb merkezine gelmeden hemen sagda alt katta üstünde de eczane var.

Kızlar ben yaklaşık 6 ay boyunca ist biyere lazere gittim bitane kılım azalmadı ama gebzedexxxxx ile tanıştım abartmıyorum resmen sakalım vardı şimdi hepsinden kurtuldum.. Ayrıca lazer yapan bayan kesinlikle çok profesyonel ben diş hekimiyim bi çok hastam bana meral hanım siz kıllarınızdan rahatsız olmuyomusunuz dediğinde yerin dibine giriyor xxxxxxxx

xxxxxxxx gerçekten iyimi temizlik hijyeni falan nasıl tüy çıkma zamanı falan benimde sakallarım var maaleseff ve fiyat nasıl...yüzyılı aradaım yüz için 60 tl diyor xxxxxxxxdada fiyatlandırma nasıl??????????mümkünse cevaplandırırsanız sevinirim...

kızlar bedne ilk kez yaptıracagım ve öncelikli olarak koltuk altından baslamak istiyorum lütfen giden arkadaslardan tavsiye bekliyorum yardimcı olun lütfen

X