Gebelikte idrar enfeksiyonu ????

guzelgunlere777

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2024
9
1
26
Merhaba arkadaşlar idrarımda enfeksiyon çıktı yani idrarmda kan cıktı enfeksiyondan oluyormuş biraz orta derece de bi enfeksiyon sanırım ama belirti olarak hiç bir şey yaşamadım yeşilimsi sarımsı akıntı hariç ,
şimdi pazartesi doktora gideceğim için şuan yaptığım şey şu 3 litre su içtim bugün su içtikçe her tuvalete gittiğimde akıntı geldi sürekli bu iyi bir şey mi yani su içtikçe tuvalete çıktım tuvalete çıktıkça akıntı geldi hep peçeteye
Bi doktor yakınımıza sorduk bol su içsin dedi pazartesi artık bi doktora görünürüm .
Bu şekilde su içtikçe akıntı gelmesi tuvalette enfeksiyonun söküldüğü anlamına mı geliyo ?

Merhaba arkadaşlar idrarımda enfeksiyon çıktı yani idrarmda kan cıktı enfeksiyondan oluyormuş biraz orta derece de bi enfeksiyon sanırım ama belirti olarak hiç bir şey yaşamadım yeşilimsi sarımsı akıntı hariç ,
şimdi pazartesi doktora gideceğim için şuan yaptığım şey şu 3 litre su içtim bugün su içtikçe her tuvalete gittiğimde akıntı geldi sürekli bu iyi bir şey mi yani su içtikçe tuvalete çıktım tuvalete çıktıkça akıntı geldi hep peçeteye
Bi doktor yakınımıza sorduk bol su içsin dedi pazartesi artık bi doktora görünürüm .
Bu şekilde su içtikçe akıntı gelmesi tuvalette enfeksiyonun söküldüğü anlamına mı geliyo ?
Merhaba aynen bol bol su tüketin o enfeksiyon idrarla sökülüyor bende çok çektim şu enfeksiyondan. Bir de soğuk su ile asla taharetlenmeyin ılık su ile yıkanın ayaklarınızı sıcak tutun iç çamasırınız pamuk olsun. Ben gebeliğimde uyguladıklarımı söylim ama size yapın diyemem bana ve bebeğime bsy olmadı şükür ılıktan bi tık sıcak suya elma sirkesi koyardım her tuvalete çıktığımda yıkanırdım o su ile çoook rahatlatırdı beni petekleriniz sıcaksa ayaklarınızı peteğe dayayın o da yanma ve sancıyı kesiyor tabi sizin yanmanız var mı bilmiyorum benim ağlayacak duruma gelecek kadar vardı

Bende de enfeksiyon çıktı, akıntı olabilir dedi doktor. Söküldüğü için değil de enfeksiyonun kendisinden olabilir yani. Ben de bol su içmeye çalışıyorum ama midemi bulandırıyor bi yerden sonra :KK43: ilaç verecek salı günü bakalım

X