Çatlaklar Gebelikte çatlak önleyici ürün önerisi olan var mı kızlar…

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

gls9216

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2015
304
308
31
Kızlar 8 haftalık gebeyim. Şuan karnım henüz belli değil ama vücudum çatlamaya meyilli. Şimdiden önlemimi almak istiyorum. Gebelikte kullanmaya uygun, çatlağı ciddi anlamda önlediğini bildiğiniz bir ürün var mı acaba? Yardımcı olursanız çok çok sevinirim 🥰

Kızlar 8 haftalık gebeyim. Şuan karnım henüz belli değil ama vücudum çatlamaya meyilli. Şimdiden önlemimi almak istiyorum. Gebelikte kullanmaya uygun, çatlağı ciddi anlamda önlediğini bildiğiniz bir ürün var mı acaba? Yardımcı olursanız çok çok sevinirim 🥰
Bana hep Hindistan cevizi yağı önerdiler bende ondan sürüyorum duştan sonra güzel nemlendiriyor cildim çok kuru. 3.aydan sonra düzenli sürerim yine. En çok kullanılan lierac jel var fakat oda jel kıvamında olduğu için iyi nemlendirmediğini söylüyorlar yetersiz geliyormuş. Bio oil yağ var birde bende yağ formatında olduğu için onuda alıcam sabah bio oil akşam hindistan cevizi yağı düşünüyorum benimde çatlaklarım var vücudum çok müsait

Canım Lierac jel ve hindistan cevizi yağı kullanıyorum dönüşümlü. Sabah birini akşam birini. Şimdilik hiç çatlağım yok.

Bol bol su içmelisin ki vücudun nemli olsun ve ben badem yağı kullandım çok etkili oldu. Göbüş şişmeye başladıktan itibaren kullanmaya başla. Umarım sağlıklı bir gebelik geçirirsin, sağlıcakla kal.

9ay boyunca birsuru şeyle nemlendirdim hiç catlagim yoktu. Doğuma iki hafta kala stresten ürtiker oldum kasiniyordum. duşta dayanamayıp lifle kasidim.dustan çıktığımda çatlak içindeydim... Yani ne olursa olsun kaşıma ve sürekli nemlendir

Çatlayan çatlıyor ne sürsende vücud yapına bağlı genetik diolar yani yine siz tabi sürün deneyin inş çatlamaz🙏Bebeğinizide sağlıcakla alın kucağınıza inş

Doğuma kadar basen hariç hiçbiryerşmde çatlak yoktu hamilelik boyunca lierac bebek yağı ve nemlendirici krem kullandım fakat 2 hafta içinde 14kg verdiğim için sonrasında karnım ve alt bacağımda çatlak oluştu 🤷🏻‍♀️

X