gebelik

E

EU1

Ziyaretçi
slm arkadaşlar bende yeniyim.bugün çok kötüyüm çünkü bugün üçüncü aşılamamda sonuç alamadığımı öremdim.ve gene başa döndüm...........

teşekkür ederim ama birdaha olurmu onu bilmiyorum,yeni bir uygulamayı kaldıramam,hayal kırıklığı çok kötü

aynı sorunu bende yaşıyorum ama aşılama yaptırmak istemiyorum.progestronum düşük onu nasıl tedavi edebilirim bi fikriniz varmı

kardeşimde buay aşılama yaptırdı onunda tutmadı.yine yaptıracak inşallah olur bu sefer

yumurtlaman var mı?progesteronun düşük çıktığı zaman mensinin kaçıncı günüydü kan vermiştin?

bu infertilite hemşirelerde çok yaygın işlerimizin stresli ve yorucu olmasından kaynaklanıyor sanırım

21,gün verdim 0,30 çıktı doktorum yumurtlaman olmamış dedi ve ek olarak bu ay klomen kullandım ona rağmen olmadı yumurtlama

şimdi klomenden daha güçlü bir ilaca başvurcaklar örneğin gonol f gibi,enjeksiyona.spermiyogram sonucunuz iyi mi?

malesef eşim varikosel ameliyatı olmuştu çok fazla düzelme olmadı son 1,5 aydır keçiboynuzu kürü uyguluyoruz onunla yükselirse yükselecek yanlız doktorumuz eşimin sonucunun çok önemli olmadığını bu değerleriyle hamile kalabileceğimi söyledi.ben biraz takviye yapıp işi sağlama bağlamak istiyorum.gelecek ay klomenin dozunu artırdı günde 2 tane kullanacakmışım bu sefer olur inşallah

eğer dr öyle diyorsa doru diyordur,biz o evreleri geçtik umarım sen benim yaşadıklarımı yaşamadan bebişine kavuşursun

X