Gebelik testi pozitif ama beta hcg negatif

Ben baktım ama 6 gibi flandı tam hatırlamıyorum yarın bidaha test yapıcam
Kız seni yerim :KK70: Heyecandan ne dediğin de anlaşılmıyor koşa koşa gelip yazmışsın . İnşallah hamilelik vardır :) Bir kan daha ver başına gelen olmuş belki sende de binde bir görülen bir hata olmuştur

Kız seni yerim :KK70: Heyecandan ne dediğin de anlaşılmıyor koşa koşa gelip yazmışsın . İnşallah hamilelik vardır :) Bir kan daha ver başına gelen olmuş belki sende de binde bir görülen bir hata olmuştur
Valla duygularım karmakarışık:) hcg değerini hatırlamıyorum tam olarak. Ama anlattığım gibi iki testte pozitif ama hcg negatif bende anlamadım hiçbişey hayırlısı artık

O zaman peşini bırakma canım. Git bir test daha yaptır ne olacak. Ama eğer gebelik yoksa bir doktorla görüş herhalde hamilelik öncesi çocuk düşünüyorum diyerek kadın doğuma gitmedin diye tahmin ediyorum
Düzenli gidiyorum aslında. Gebelik için hiçbir engel yok dedi. Daha önce yaptım bu testi evde ama birgün sonra bile hiçbir çizgi belirtisi yoktu şimdi böyle olunca şüpheye düştüm

Evet bize bildir, inşallah vardır ama olmazsa da canını sıkma bu ay olmaz önümüzdeki ay olur. Stres yapmamaya çalış çünkü stres yapanlarda daha geç oluyor hamilelik gözlemlediğim kadarıyla.

Evet bize bildir, inşallah vardır ama olmazsa da canını sıkma bu ay olmaz önümüzdeki ay olur. Stres yapmamaya çalış çünkü stres yapanlarda daha geç oluyor hamilelik gözlemlediğim kadarıyla.
Aynen öyle stres herşeyi etkiliyor ama Google’a stres yaz benim adım çıkıyor 😄 hayırlısı olsun yinede rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Tesadüfen gördüm konuyu ve bende merak ettim ama hislerim hamilesin diyor hadi hayırlısı olmassada üzülme ( bende bekliyorum kan için) hayırlısı olsun. Haberdar et ama sonuçtan 😊🤗

X