Gebelik testi pozitif ama beta hcg negatif

Başka marka test alıp dene derim bozuk test olabilir.cunlu ilk kana karışır beta sonra idrarda cikar.

Hanımlar haber vericem demiştim bugün yine gittim doktora maalesef hcg değerleri yine düşük yani gebelik olmadığı kesinleşti testler yanıltmış beni nasip değilmiş bu defa hayırlısı bakalım artık 😔

Hanımlar haber vericem demiştim bugün yine gittim doktora maalesef hcg değerleri yine düşük yani gebelik olmadığı kesinleşti testler yanıltmış beni nasip değilmiş bu defa hayırlısı bakalım artık 😔
Hayırlısı olsun bende yarın verecektim bekleyemedim bugün verdin zaten düşüktü iyice sıfırlanmaş yapacak bir yok Hayırlısı olsun mayıs yada haziran tüp bebek denemesi nasipse

Kızlar merhaba, kan testi verdim, e-nabizda beta hcg <2 olarak görünüyor ama tam ne kadar olduğu görünmüyor. Nasıl görebilirim? Bir de regle 6-7 gün kala sonuc bu. Testi tekrarlamali mıyım?

Kızlar merhaba, kan testi verdim, e-nabizda beta hcg <2 olarak görünüyor ama tam ne kadar olduğu görünmüyor. Nasıl görebilirim? Bir de regle 6-7 gün kala sonuc bu. Testi tekrarlamali mıyım?
Bende biraz erken davrandım testte yanılttı beni bu yüzden regl gününü bekle bence eğer bir gecikme yaşarsan tekrar hcg verirsin bende çok heyecan yaptım insan kötü oluyor tabi umarım senin ki benim gibi olumsuz sonuçlanmaz

Evet, sizin yazdıklarınızı da gördüm üzüldüm sizin adınıza. Umarım bundan sonrası için her şey gönlünüzce olur :)

X