Gebeliğe Hazırlık Gebelik icin doktora gitmeye kimler karar verdi bakalim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende gittim hamile kalmaya karar verince dedim önce bebek icin degerlerim iyi mi diye hormonda iyi cikti fakat rahmimde yara cikti tedavi oldum mart ayi denedik olmayinca bu ay tekrar denedik bakalim belli olacak 4 gune olup olmadigi :KK66: iyiki de gitmisiz oncesinde faydasi var zarari yok folik asit kullaniyorum 3 aydir

Bende gittim hamile kalmaya karar verince dedim önce bebek icin degerlerim iyi mi diye hormonda iyi cikti fakat rahmimde yara cikti tedavi oldum mart ayi denedik olmayinca bu ay tekrar denedik bakalim belli olacak 4 gune olup olmadigi :KK66: iyiki de gitmisiz oncesinde faydasi var zarari yok folik asit kullaniyorum 3 aydir
evet bende folik asit kullanıyorum bence gebelikten önce her kadının gitmesi gerekir muayene olmaya tadını çıkar acele etme 1 yıla kadar normal olmaması

Maşallah canım ne güzel, eşim çok korkuyor çocuk sahibi olmaktan ondan sebep herşeyi planlamaya çalışıyordu sıkıntılı süreçlerdi ama çok şükür geçti sabrımızın karşılığını alıyoruz bir de Allahım bir bebekle taçlandırırsa çok mutlu olacağım..
Ben 3 4 aydır korunmuyorum bu ay adetim 7 gün geçikti acilde kan verdim iki defa biri ilki 20.8 çıktı ikincisi 20.6 ve bu gün hafif sancı ve belim ağrıyor adet olucam sanırım çünkü kahverengi kanamam başladı 😢

X