Gebe olduğumuzu ne zaman anlarız

Ben regl tarihimde erken gebelik testi yapmıştım öyle öğrenmiştim.regl öncesi sancısı gibi bir sancı vardı.hatta sonucun negatif çıkacağından eminken pozitif görüp şaşırmıştım
Başka ne belirtileriniz oldu göğüs hassasiyeti şişkinlik sivilce filan oldu mu

Başka ne belirtileriniz oldu göğüs hassasiyeti şişkinlik sivilce filan oldu mu
Şişkinlik hep vardı o dönem, sivilcem olmadı ama göğüs hassasiyeti beta arttıkça arttı .şimdi 9. Haftaya giricem hala çok hassas dün üzerine yatamadım mesela.En başlarda en büyük belirti kasıklarda batma şeklinde regl ağrısına benzer ağrı ve aşırı yorgunluk ve ödem oldu bende.

Şişkinlik hep vardı o dönem, sivilcem olmadı ama göğüs hassasiyeti beta arttıkça arttı .şimdi 9. Haftaya giricem hala çok hassas dün üzerine yatamadım mesela.En başlarda en büyük belirti kasıklarda batma şeklinde regl ağrısına benzer ağrı ve aşırı yorgunluk ve ödem oldu bende.
Bunlar adet gecikmeniz olmadan olan belirtileriniz değil mi

Ben de sanırım bugün yarın olacağım, Yoksa testte silik de olsa çıkardı diye düşünüyorum
Bende öyle diyordum neyazıkki öyle de oldu elinde Ovalüsyon varsa onu da dene eğer gebeysen mutlaka koyulaşmaya başlıyor ben diğer gebeliklerimde hep Ovalüsyonla anlıyorum yumurtlamadan sonra genelde devam ediyorum Ovalüsyon yumurtlamadan sonra 8.9. Gün koyulaşmaya başlıyor ve 10 11 günde gebelik testinde çıkıyordu silikte olsa birkaç defa yaşadım

Ben gece Regl olmuşum yedim kırmızı kartı 😔
Umutsuzluğa kapılmayalım her şeyin hayırlısı olsun
Bende öyle diyordum neyazıkki öyle de oldu elinde Ovalüsyon varsa onu da dene eğer gebeysen mutlaka koyulaşmaya başlıyor ben diğer gebeliklerimde hep Ovalüsyonla anlıyorum yumurtlamadan sonra genelde devam ediyorum Ovalüsyon yumurtlamadan sonra 8.9. Gün koyulaşmaya başlıyor ve 10 11 günde gebelik testinde çıkıyordu silikte olsa birkaç defa yaşadım
ovulasyon testi nedir nasıl ne zaman yapılıyor

Umutsuzluğa kapılmayalım her şeyin hayırlısı olsun

ovulasyon testi nedir nasıl ne zaman yapılıyor
Ovalüsyon testi yumurtlama takibi için yapılıyor gebelik testine benzer bir test adetten sonra her gün yapıyorsun çift çizgi çıkınça yumurtlama günün demek o gün ve birkaç gün birliktelik oluyor tutarsa 13 14 gün sonra gebelik çıkar tutmazsa Regl oluyorsun zaten tavsiye ederim internette Trendyol da falan var Ovalüsyon testi yaz çıkar canım

Ovalüsyon testi yumurtlama takibi için yapılıyor gebelik testine benzer bir test adetten sonra her gün yapıyorsun çift çizgi çıkınça yumurtlama günün demek o gün ve birkaç gün birliktelik oluyor tutarsa 13 14 gün sonra gebelik çıkar tutmazsa Regl oluyorsun zaten tavsiye ederim internette Trendyol da falan var Ovalüsyon testi yaz çıkar canım
Aa bir sonrakinde bu şekilde deneyeyim çok teşekkür ederim. Hala regl olmadım tedirgin bekliyorum

Kızlar gebe olduğunuzu ne zaman anladınız, erken gebelik testi yaptım reglime 7 gün kala ama sonuç negatif çıktı. Reglime 10 gün kala kasıklarımda ağrılar başladı. Şuan 4 gün kaldı ağrılar biraz daha şiddetlendi. Sabah uyandığımda normalde canım yemek istemezdi şimdi aç uyanıyorum, başka belirti yok. Gebelik testi yapmalı mıyım düşünce ve tecrübelerinizi bekliyorum 🥹

Açıkçası transferden dolayı kan vermem gerekmese asla anlamazdım. Hiç bir belirtim yok🤣

X