Gebe - Bebe - Anne Avatarları (Hareketli KK uygun)

hepsi birbirinden güzel epey bir aldım cok teşekkürler emegine saglık canım:KK49:

öncelikle topik sahibi arkadaşa teşekkür ederim emeklerinden dolayı.:KK71:

bende bi kaç tane seçtim ama onları nasıl avatar olarak yükleyeceğim.

biri yardımcı olabilir mi acaba?:26:

öncelikle topik sahibi arkadaşa teşekkür ederim emeklerinden dolayı.:KK71:

bende bi kaç tane seçtim ama onları nasıl avatar olarak yükleyeceğim.

biri yardımcı olabilir mi acaba?:26:

Sağol canım, sanırım avatarına eklemeyi başarmışsın. Ekleyemeyen arkadaşlar için açıklamaya calışayım.
Beğendiğimiz avatarın üzerine sağ tıklayıp resmi kaydet veya resmi farklı kaydet tıklıyoruz.
Klasörümüze kaydediyoruz. KK, kontrol panelinden, avatar değiştire geliyoruz.
İkinci seçenek - Bilgisayarınızdan Resim Yükleyin: bölümündeki seç e tıklayıp klasörümüze kaydettiğimiz
avatarı seçiyoruz. Değişiklikleri kaydet tıkladığımızda işlem tamamlanmış oluyor.

Sağol canım, sanırım avatarına eklemeyi başarmışsın. Ekleyemeyen arkadaşlar için açıklamaya calışayım.
Beğendiğimiz avatarın üzerine sağ tıklayıp resmi kaydet veya resmi farklı kaydet tıklıyoruz.
Klasörümüze kaydediyoruz. KK, kontrol panelinden, avatar değiştire geliyoruz.
İkinci seçenek - Bilgisayarınızdan Resim Yükleyin: bölümündeki seç e tıklayıp klasörümüze kaydettiğimiz
avatarı seçiyoruz. Değişiklikleri kaydet tıkladığımızda işlem tamamlanmış oluyor.

Evet yaptım külitta çok teşekür ederim ilgine...

$0aaafb.gif .. $0ppo.gif .. $00rc.gif .. $00uö.gif .. $0ok.gif .. $0wwj.gif .. $00a6.gif .. $0ııın.gif

$0addvv.gif .. $0eeı.gif .. $00y.gif .. $00uuya.gif .. $00ej.gif .. $0f0.gif .. $0ış.gif .. $0ttvc.gif

$0ggç.gif .. $00ıı.gif .. $0rrj.gif .. $0oog.gif .. $0a0a.gif .. $0jhg.gif .. $0e0e.gif .. $00000.gif

bigün burdan avatar kopyalayacağım hiç aklıma gelmezdi

şükürler olsun:KK31:

merhaba kulitta,

avatarımdaki resmi buradan kopyalamıştım severek de kullanıyorum ama bişey de sormak istiyorum..

renk katabiliyormusun??? sadece siyah değilde pembe mavi gibi yanıp sönmesi mümkünmü??

şimdiden teşekkürler

http://www.kadinlarkulubu.com/customavatars/avatar134809_50.gif

İstediğin bu mu canım? :kk77: Rabbim sana ve tüm anne adaylarına, sağlıkla evlatlarını kucaklarına almayı nasip etsin. Hayırlı, sağlıklı, ömürlü olsun İnşaallah. :nazar: :emir_bebek: :nazar:

. . . $0r0.gif

X