Gazi hastanesi meme küçültme

Octavla06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
12
1
24
Merhaba kızlar gazide ameliyat olucam kesinleşti.olan varsa lütfen bilgilendirir misiniz tecrübelerinizi

Son düzenleme:
Merhaba kızlar gazide ameliyat olucam kesinleşti. Dr İlknur akbulut a olan varsa lütfen bilgilendirir misiniz tecrübelerinizi
Merhaba ben de gazide meme küçültmek için muayene olmak istiyorum. Biraz bilgi verebilir misiniz? Süreç nasıl oldu? Fiyatı ne kadar mesela?

Merhaba ben Gazi hastanesinde oldum doktor İlknur akbulut a kendim için söylüyorum çok memnun kaldım sarkıllığım 37 cm’di şuan dördüncü günüm süreç biraz zor ama değdi iki buçuk kilo çıktığı için para ödemedim 950 gr ve üstü çıkarsa doku,ödeme alınmıyor, ayın son iki iş günü hastaneyi arayarak randevu alabilirsiniz yada direk poliklinik ğe erken giderseniz belki yardımcı olurlar 14. Kat

Ne güzel rahatlamışsınızdır benim bedenimde D acaba heyetten geçer miyim diye düşünüyorum
Sarkıklık ne kadar ölçüm 31 cm geçince oluyor ben devlette olacaktım ama sora çoktu üstelik devlet belli ölçü küçültüyor fazlası olmuyor o yüzden birazda özeli istedim küçülsün baya diye

Sarkıklık ne kadar ölçüm 31 cm geçince oluyor ben devlette olacaktım ama sora çoktu üstelik devlet belli ölçü küçültüyor fazlası olmuyor o yüzden birazda özeli istedim küçülsün baya diye
Teşekkür ederim cevapladığınız için evde olmadığım için ölçemiyorum dönünce bir ölçerim artık

X