gamsız biri olmak istiyorum

Bu kadın senin ömrünü yer . Hamileliğinde bu kadar stres hiç iyi değil . Ben olsam alır telefonu sen benim anneligime laf edemezsin der bir kavga çıkarır hamilelik boyunca görüşmezdim .ciddi psikopat bu kadın çok erken hamile kalmissin . Eve kafasına göre zaten girip çıkıyor bir an önce ev bulup tasinmalisin ben senin yerinde olsam bu sürede biraz ajlemle kalırım. Yani iyice strese sokmak istemiyorum ama lohusalıkta başına gelecek ve gitmeyecek kadın evlilik yıl dönümjnde hayır dediğin halde geldi çok yüzsüz
çalışmasam giderdim ailemin yanına da çalışıyorum işte eve çıkcaz inşallah bir çıksak rahatlıcam. Bakmayın bir yandan iyi oldu bu bebek mevzusu olmasa bizim eve çıkma işi de yokuşa sürülürdü daha çok. Şimdi mecburuz yani.

çalışmasam giderdim ailemin yanına da çalışıyorum işte eve çıkcaz inşallah bir çıksak rahatlıcam. Bakmayın bir yandan iyi oldu bu bebek mevzusu olmasa bizim eve çıkma işi de yokuşa sürülürdü daha çok. Şimdi mecburuz yani.
Umarım herşey çok güzel olur hakkında ama bu kadıni kafana takman bir şeyi değiştirmeyecek sorun çıkacak diye kendini kasip durma sorun çıkmadan herşey rayına oturmaz

ben hamileyim ya hiçbir şey yiyemiyorum 2-3 haftadır midem çok bulanıyor diye. eşim de laf arasında söyledi telefonda öylesine muhabbet ediyor yani annesiyle normal olarak, söyledi işte bir şey yiyemiyor tek başıma yiyince de rahat edemiyorum geçmiyor boğazımdan diye, annesi diyor ki ben sana hamileyken nasıl başım ağrırdı nasıl midem bulanırdı ama sen sağlıklı ol diye zorla yerdim sırf senin için annem, biliyorsun ben böyle bir anneyim herkes benim gibi olamaz diyor....
Ay manyak karı ya off aşırı sinir bozucu yemin ederim Allah'tan eşiniz anacı değil

Gerçekten kendini strese sokmadan bu işi halletmesi lazım . Yazık canına yemek bile yemeyecek kadar değerli mi bu kadın
Bide genç ya kv kendine tamamen rakip görüyor gelini böyle kvlere de hep melek gibi gelinler denk geliyor olacak bir şirret o zaman değerde görür saygı da duyarlar

Bide genç ya kv kendine tamamen rakip görüyor gelini böyle kvlere de hep melek gibi gelinler denk geliyor olacak bir şirret o zaman değerde görür saygı da duyarlar
Klasik kayınvalide denemeleri yapıyor ama biraz da yüzsüz yahu bu kadar zorlama olmaz . Gerçekten fena bir gelinin eline düşse mum gibi olurdu oğlunun da suçu var

ay teşekkür ederim aslında melek gibi değilim de ses çıkaramıyorum çok fazla diyim, çünkü beni çok korkutuyor birşey desem alakasız konular açılıyor alakasız ağlamalar başlıyor bu sefer de oğlu ağlıyor diye kıyamıyor, normal bir ağlama değil çünkü kendi geçmişi açılıyor ben neler çektim baban bana neler yaptı kaynanam bana neler yaptı vs vs o kadar uzuyor ki konu. Sürekli oğlu için ilk sırada o olacak mesela bizim tayinimizin çıkma durumu vardı bizde eşimle böyle heyecanla bekliyoruz o günler, sürekli şey diyordu oğluna lilyden önce bana haber vermezsen hakkımı helal etmem.
İnanılmaz toksik biri laf anlatılacak sınırdan anlayacak biri değil ben cinnet geçireyim o iki katını geçirir tanımanız lazım.

Klasik kayınvalide denemeleri yapıyor ama biraz da yüzsüz yahu bu kadar zorlama olmaz . Gerçekten fena bir gelinin eline düşse mum gibi olurdu oğlunun da suçu var
tabi var ilk başta onun her zaman aşırı iyi niyetli olduğuna inanıp müdahaleesine izin verdi sonra akıllandı ama artık ipleri vermişti. Şimdi kendisi de çıldırıyor. Bende bunu sen yaptın diyorum.

daha önceki konularıma hakim olanlar vardır olmayanlarda kısa bir özet kv mi sevmiyorum çünkü beni sinir ediyor. özet bitti.

neyse artık gamsız olmak istiyorum yaşadığım duyduğum hiçbir şeye kulak asmak istemiyorum. Atıyorum kv geldi ev pis diyelim o gelmeden ben kuruyorum şimdi şöyle dicek böyle düşüncek. ama bunları düşünmek istemiyorum artık ev pis olabilir yani bunda ne var görse ve laf etse dünyanın sonu mu gelecek? Hayır. Ama bana dünyanın sonu gelecekmiş gibi fenalıklar basıyor. Birşeyime laf edilcek diye krize gidiyorum niye böyleyim bilmiyorum ama özellikle kv ile ilgili tüm konularda anksiyete atağı geçiriyorum. Mideme bulantılar ağrılar saplanıyor yemeden içmeden kesiliyorum gelmeden 2-3 gün önce sinir krizleri ağlama nöbetlerim oluyor. Bunu nasıl aşabilirim. Kendi hayatımı mahvediyorum bu kadın yüzünden duymazdan gelmek he he demek istiyorum ama her dediği laf kafamda günlerce yankılanıyor nasıl öyle der nasıl öyle bakar nasıl onu ima eder kriz geçiriyorum. Normal olmadığının farkındayım bu davranışımın o yüzden sizden fikir istiyorum. Thank you.
Ayri yasiyorsnz galiba. Geldiginde misafir gibi davran cekinsn

ay teşekkür ederim aslında melek gibi değilim de ses çıkaramıyorum çok fazla diyim, çünkü beni çok korkutuyor birşey desem alakasız konular açılıyor alakasız ağlamalar başlıyor bu sefer de oğlu ağlıyor diye kıyamıyor, normal bir ağlama değil çünkü kendi geçmişi açılıyor ben neler çektim baban bana neler yaptı kaynanam bana neler yaptı vs vs o kadar uzuyor ki konu. Sürekli oğlu için ilk sırada o olacak mesela bizim tayinimizin çıkma durumu vardı bizde eşimle böyle heyecanla bekliyoruz o günler, sürekli şey diyordu oğluna lilyden önce bana haber vermezsen hakkımı helal etmem.
İnanılmaz toksik biri laf anlatılacak sınırdan anlayacak biri değil ben cinnet geçireyim o iki katını geçirir tanımanız lazım.
İşte senin gözünu bu şekilde korkutup sindirmiş baktı bu yaptıklari işe yaramıyor muma döner

Yazılarını okurken resmen kendimi gördüm. Ben de kv hatta görümce konusunda sıkıntı içerisindeyim adlarını duymaya tahammülüm yok onların evime gelmesine bile tahammül edemiyorum ama neden bu hale geldim durduk yere mi? Nişanlılık dönemimde olsun evlenince olsun yüzüme kuzum benim kurban olurum diyip arkamdan konuşmalarına şahit oldum alttan alta eşimin beynini yıkamalarına şahit oldum kalbinin pisliğini gördüm ve tahammül edemez hale geldim sevmeyi çok denedim ama sevemiyorum artık sevemeyeceğim. Aslında onun boş ve kalpten engelli bir insan olduğunu bilmeme rağmen söyleyeceği cümleleri çok takıyorum ya böyle derse ya bunu yaparsa ya eşimin beynini yıkarsa diye diye kendimi yiyip bitiriyorum. Ne zaman artık umursamaz seviyeye geleceğim bilmiyorum. Umarım artık o bıkkınlık ve boşvermişlik hissi bana da gelir 🙏🏻 o manipülasyonlar bende de var sürekli kendisini mükemmel gibi gösterme çabası şuan hamileyim ve hamileliğim zor geçiyor eşime alttan alta ben hamileyken ocakta yemeğim vardı yemeğimi bırakıp doğum yaptım geldim yemeğime devam ettim diye kendini övüp benim zayıf bir bünyeye sahip olduğumu söylemeler. Eşim beni seviyor ama beyni yıkamaya açık biri kişilik olarak böyle sadece annesine karşı değil biri bişey dediğinde çabuk ikna olur o yüzden ona bişey söyleyip beynini karıştırmalarından evliliğime zarar vermelerinden korkuyorum. Ben ayrı oturuyorum kira da oturuyorum ve kiralar inanılmaz artmış gelip eşime evimizin üstüne ev yapalım gelin burda oturun diyip beynini yıkamaya başlaması beni çileden çıkarıyor eşime keskin bir dille asla oturmam bana neler yaşattığını ben biliyorum dedim umarım bu olay orda kalır yani demek istediğim her an beyin yıkamak için dedikodu yapmak için hazır bi insan. Ha diyeceksiniz ki sana karşı mı sadece böyle yok diğer dünürlerinin yüzüne gülüp sevgi pıtırcığı olup onlar kalktıktan sonra hakaretler dedikodular eden komşuna eşine dostuna gülüp arkasından etmediği kelime kalmayan bir insan. Yani anlayacağınız kötü kategorisinde bir insan bu insanı neden takıyorum diye bazen kendime soruyorum. Bir adama ailenle görüşmek istemiyorum demekte zor onları hayatımdan çıkarıp tüm kapıları kapatmak da istemiyorum. Diyorum ya umarım bir gün o umursamazlık ve boşvermişlik seviyesine gelirim 🙏🏻

B bireylulmeselesi Anlattıklarınıza çok üzüldüm ve aynı şeyler resmen ne hissetiğimi çok iyi anlıyorsunuz o yüzden hep korku eşimi benden ayırır mı koparır mı kandırır mı korkusu hep içimde. Bende diyorum zaten psikolojisi iyi değil çok takmamak lazım dediklerini ama bir gün iyiysem iki gün kötüyüm. Kendisini o kadar övüyor ki çocuklarına da kendisini öve öve kafalarına sokmuş artık öyle biri değil ama öyle gibi inanmışlar. Herrşeyden önce kendi çocuklarını o kadar manipüle etmiş o kadar beyinlerini yıkamış gibi aptal gibi her dediğine inanıyorlar böyle anne olmayız inşallah.

Ve bende hamileyim eşime diyor ki lilyi yorma ona iş yaptırma yorulmasın hamile diyor bana da diyor ki ben hamileyken kaynanam bana ne işler yaptırırdı hiç sesimi çıkarmazdım sular taşırdım köyde vs. vs. yani inanılmaz ikili oynuyor. Sizi çok iyi anlıyorum arkadaşım Allah bize sabır güç kuvvet versin böyle kötü insanların karşısında yenilen taraf olmayalım. Kötü olan onlar, onlar çeksin bu acıları biz değil.

B bireylulmeselesi Anlattıklarınıza çok üzüldüm ve aynı şeyler resmen ne hissetiğimi çok iyi anlıyorsunuz o yüzden hep korku eşimi benden ayırır mı koparır mı kandırır mı korkusu hep içimde. Bende diyorum zaten psikolojisi iyi değil çok takmamak lazım dediklerini ama bir gün iyiysem iki gün kötüyüm. Kendisini o kadar övüyor ki çocuklarına da kendisini öve öve kafalarına sokmuş artık öyle biri değil ama öyle gibi inanmışlar. Herrşeyden önce kendi çocuklarını o kadar manipüle etmiş o kadar beyinlerini yıkamış gibi aptal gibi her dediğine inanıyorlar böyle anne olmayız inşallah.

Ve bende hamileyim eşime diyor ki lilyi yorma ona iş yaptırma yorulmasın hamile diyor bana da diyor ki ben hamileyken kaynanam bana ne işler yaptırırdı hiç sesimi çıkarmazdım sular taşırdım köyde vs. vs. yani inanılmaz ikili oynuyor. Sizi çok iyi anlıyorum arkadaşım Allah bize sabır güç kuvvet versin böyle kötü insanların karşısında yenilen taraf olmayalım. Kötü olan onlar, onlar çeksin bu acıları biz değil.
🙏🏻 Umarım bir gün yaşattıklarını yaşarlar. Aynı eşime karşı mükemmelmiş gibi kendini bazen gösteriyor yok canı ne çekiyor alalım diyor sanki beni düşünüyormuş gibi öbür gün de senin kendine faydan yok ne hale girmişsin diyor. Böyle laf sokan da bir yapısı var. Sürekli karşısındaki insanlara laf sokma çabası kendini ispatlama çabası içinde bazen inceliyorum gerçekten psikolojisi yerinde değil yapılan hareketleri yanlış anlıyor herşey kendisine yapılmış gibi bir eziklik psikolojisi var aslında ama dik durup kendini belli etmiyor. Birde bilmem seninki öyle mi ama aşırı yalancı bir insan basit şeylere bile yalan söyleyen bir insan yani yalan ağzına pelesenk olmuş herşeyi yalan üzerine kurulu bir konu anlatırken bile yalan söyleyerek anlatıyor. Ah ah keşke böyle bir insana denk gelmeseydim çok farklı çok. Ben böyle birini hayatımda görmedim görmekte istemezdim.

Oan icin yarım saat kafaya tak iç mahkemeni yap sonra unut diyorum kendime 😇 ben kısa vade de takan uzun vade de umursamaz bir insanım bu huyumu seviyorum odak noktam hemen değişmesi için başka şeyler yapıyorum direkt olumlama yapıp aman modunda oluyorum. Çevremdekileri de iyi bir manipüle ettiğim için hemen yandaş bulabiliyorum buda daha rahatlamamı sağlıyor.
Kanka haksızım ama haklısın de 🤣🤣🤣

X