gaasem 'in başarı öyküsü

gaasem

Guru
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2007
305
0
35
ben rejim ve spora başladığımda 96 kg dım şimdi 73 kg geliyorum:dance::dance: boyum 1,68 önümde vermem gereken 10 kg daha var ama korkmuyorum kilolarımdan onlar benden korksun bukadarını yapım geriside gelir Allahın izniyle ben diyete başlayalı 7 ay oldu sporu hayatımın anlamı haline getirdim günlük 2 saat yürüyüşümü yapmadan hayatımı eksik hissediyorum ama hayatımı aç idame ettirmiyor herşeyi yiyorum canım dondurma kek cips hangisini istiyorsa yavaş yavaş zayıflıyorum ama zayıflıyorum önemli olan da bu bence inşallah kalan 10 kg vedikten sonrada korurum daha önceleride 10 15 kg verip üstüne katıp tekarar alıyordum çünkü hayatımdaki tüm yemekleri çıkarıyordum istediğim hiç bişeyi yemiyor rejim bittimi saldırıyordum bu sefer böyle olmadı inşallah sonuda diğerleri gibi olmaz

süpersin cnm baya vermissin kilo .o kadar kiloyu verdigine göre o 10 kiloyuda bence verirsin üzülme azmine hayran kaldim alkisliyorum senialkisalkisalkis

Gerçekten süpersin ben de önceden senin gibi yapıyordum tüm sevdiğim yemekleri çıkararak yapıyordum 10 kiloya yakın verip 13 kilo felan geri alıyodum ama bu sefer doğru yolu buldum canımın istediğini yiyorum ama az tabi :) ve tabiki en önemli şeyy sporrr spor olmazsa olmaz!

tebrik ederim cnm aman dıkkat et kılonu koru derım benn darısı başımaaaa:enbuyukkk:

canım slm bende 95 kiloyum 97 diydim 15 günde spora başladım verdim ve benimde boyum 1 68 bend e70 kilo olmak istiyorum inşallah zayıflarızz

Tebrikler caniimma.s.
Aman nazar degmesin sakin geri alma verdiklerini :nazar:
Darisi hepimizin basina:-)

çok teşekkürler arkadaşlar iyi dilekleriniz için inşallah hepiniz hedeflediğiniz kiloya inersiniz

X