fx15 zayıflama haplarından kullanan ve memnun yada olmayan varmı yaaa.. ...arkadaslar

9Mayis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2008
29
0
arkadaslar bende iki dogumdan sonra zayıflamak istiyorum ama bi türlü kilolarımdan kurtulamıyorum ..artık bu bende psikolojik bişi oldu..aranızda kullananlar varsa eger yorumlarınızı bekliyorum ..teşekkür ederim şimdidedn...

mrb ben kullandım fx i hala da kullanıyorum 2 aya yakın bi sürede 74 ten 62 kiloya düştüm hiçbir yan etkisi de yoktu ayrıca erkek arkadaşımda bu ilaçla 15 kilo verdi tavsiye ederim

yaa nihayet yazan oldu teşekkür ederim arkadasım...peki kalıcımı yani verip veripte sonra aldınmı yoksa hapısürekli kullanmak zorundamıyız...

arkadaslar bende iki dogumdan sonra zayıflamak istiyorum ama bi türlü kilolarımdan kurtulamıyorum ..artık bu bende psikolojik bişi oldu..aranızda kullananlar varsa eger yorumlarınızı bekliyorum ..teşekkür ederim şimdidedn...

cnm sıkma kendini dediğimi yaparsan bi güzel zayıflıcaksın okdelikafadulden biberiye ve yeşil çay al aktardan poşet olmasın açık bitki halinde al yani...bunları birer tutam kaynamış suya atıp demle günde en fazla 3 fincan iç...istediğin kiloya gelince 1 fincana düşür yada içme sen bilirsin...etrafımda ablam dahil buna kilo veremeyen herkese uygulatıyorum hepsi bana duacı şimdi....umarım sende vericeksen önce moralini yüksek tuthihoyyyt zayıflama hapı satan bi firmada 2 yıl çalışmış olan ben asla paranı sokağa atma derim emin ol faydasız sadece para tuzağı hadi kolay gelsinsüprizzzzz:eek:kaydirigubbakcemile5

yanlış yere açmışsınız konuyu diyet bölümünde zaten fx15 adlı bir topik mevcut oradan daha geniş bilgi alırsınız..

ben kulladım 1.5 ayda 10 kilo verdim amacım tavsiye edildiği gibi 60 güne tamamlamaktı ama yan etki yapmaya basladığı için bırakmak zorunda kaldım son kutumun yarısını çöpe attım baş dönmesi mide bulantısı sersemlik yaptı bıraktıktan sonra geri aldım maalesef kiloları çünkü asırı derece iştahım açıldı normalde yemediğim şeyleri yemeye basladım sanırım yine onun etkisi

ben fx 15 kullananlardanım hiçbir yan etkisi yok sadece ağız kuruluğu ama bu sayedede bob bol su içiyorsun buda iyi bişey tabi bende 1 ayda 6 kilo verdim

slm.ben istanbuldan eda.ben fx15 i bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine aldım.daha önce redüktil diye bi zayıflama hapı kullandım çok güzel kilo verdim ama bazı yan etkileri oldu.bende troid rahatsızlılığı olduğu halde kullandım aslında kullanmam yasaktı.ama kilolarım giddikçe arttı sinirim bozuldu.fx 15 i de bi arkadaşım kullanmış 1 ayda egzersiz bile yapmadan 6 kilo vermiş.bende gördüm şok oldum.bende aldım fx15 i bugün 2.gün inanılmaz iştah kesiyo.yemeklerden 30 dk önce içiliyo yemeye oturduğunuzda sanki tabaklar dolu yemek yemiş gibi hissediyorsunuz kendinizi.hiçbir yan etkisi yok ( baş ağrısı,baş dönmesi,mide bulantısı,kusma vs)sadece biraz halsizlik yapıyo,zaten biraz uyku hali oluyo oda normal zaten.ben yan etkisini göremedim ki diğer kullandığım zayıflama haplarında çok başım ağrıyordu.bakalım 1 ayın sonunda kaç kilo vericem şu an 68 kg yum.1 ay sonun da tekrar yorumumu sizlerle paylaşıcam.ama genede herhangi ciddi bir rahatsızlılığınız varsa önce doktorunuza danışın.özellikle tansiyon,şeker,kalp hastaları doktorlarına mutlaka danışsınlar.iyi akşamlar

BENDE KULLANDIM VE BİR TABLETİ BİLE BİTİREMEDİM PARAM BOŞA GİTTİ TANSİYONU ÇOK DÜŞÜRÜYOR ÇARPINTI VS. ONDAN DOLAYI KORKUP BIRAKTIM
senağlama

bence bu konun açılması saçma çnkü fx15 adlı topicte herşey yazıyorr bu konu neden açıldıki fx15 adlı konu zaten kullnıcı deyeimleriyle ilgili

slm arkadaşlar.ben bir haftadır fx 15 kullanıyorum herkesin bünyesi farklı olabilir fakat benim troid rahatsızlılığım olduğu halde fx15 in hiç bir yan etkisini görmedim.ilk gün sadece ağızda biraz acı bir tad bırakıyo ama 2.gün böyle bi yan etkiyle karşılaşmıyorsunuz.ben çok memnunum bir haftada 3 kilo verdim.gerçi sabahları 1 saat yürüyüş yapıyorum.aynı zamandada sabah uyandıktan akşam yatana kadar 10 bardak ılık su içiyorum ama ilaç iştahu gerçekten kesiyo.ben çok memnun kaldım ve 1 ay kullanmaya devam edicem.sizlerede gerçekten tavsiye ediyorum.

X