Fsh Değerimi Ultrason Bulgusumu

nasss

Guru
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2007
119
0
42
İyi günler arkadaşlar benim fsh normalken 9 sonrada 12,3 oldu doktorum klomen verdi 4 yumurtam yeterli büyüklüpe ulaşıp kendi kendine çatladı doktorum vajinal muaynede yumurtalrımın çok iyi durumda olduğunu kendi kendine ovülasyon gerçekleştiğini söyledi fah ya fazla takılmamam gerektiğini anlattı diğer taraftan başka bi doktor 12,3 ken bile tüp bebek olmaz dedi sizce ultrason bulgusumu önemli tahlil sonucumu

bir allahın kuluda çıkıp cevap versin ya,illa birileriylemi kanka olmak lazım burda

bir allahın kuluda çıkıp cevap versin ya,illa birileriylemi kanka olmak lazım burda

Yok canım ya illa ki kanka olmak gerekmio burda herkes birbirine yardım ediyor ama sanırım sorunun cevabını bilen biri yok.:sm_confused: Kusura bakma...

cnm bence kan önemli değil
benim16 çıkmıştı sene sonra gittiğimde 6 ya düşmüştü takma kafana.....

benim fsh 25 den 7 ye düştü dr kanda önemli değil ultrasondaki değerlendirme önemli dedi

İyi günler arkadaşlar benim fsh normalken 9 sonrada 12,3 oldu doktorum klomen verdi 4 yumurtam yeterli büyüklüpe ulaşıp kendi kendine çatladı doktorum vajinal muaynede yumurtalrımın çok iyi durumda olduğunu kendi kendine ovülasyon gerçekleştiğini söyledi fah ya fazla takılmamam gerektiğini anlattı diğer taraftan başka bi doktor 12,3 ken bile tüp bebek olmaz dedi sizce ultrason bulgusumu önemli tahlil sonucumu

merhaba nass. bence fsh değerlerin çok iyi çünkü benim de ilaç kullanmadan önce 12 filan çıkıyodu gonaphene kullanmaya başlayınca bu değerim 7ye düştü. o halde bu ay yumurta takibi yaptırdım. drum bana yumurtamın oluşmadığını söyledi. yani değerin düşmesi bile bişeyi etkilemiyo. bence senin ne güzel yumurtaların oluşmuş ve ilaca vücudun yanıt vermiş. bende olmuyo. peki sende 4 yumurtanın oluştuğu adetten sonra kaçıncı gününde belli oldu? klomeni günde kaç tane kullanıyordun?ben günde 2 tane kullanıyodum yumurta falan gelişmedi?

merhaba nass. bence fsh değerlerin çok iyi çünkü benim de ilaç kullanmadan önce 12 filan çıkıyodu gonaphene kullanmaya başlayınca bu değerim 7ye düştü. o halde bu ay yumurta takibi yaptırdım. drum bana yumurtamın oluşmadığını söyledi. yani değerin düşmesi bile bişeyi etkilemiyo. bence senin ne güzel yumurtaların oluşmuş ve ilaca vücudun yanıt vermiş. bende olmuyo. peki sende 4 yumurtanın oluştuğu adetten sonra kaçıncı gününde belli oldu? klomeni günde kaç tane kullanıyordun?ben günde 2 tane kullanıyodum yumurta falan gelişmedi?

merhaba arkadaşım benim önceden 7 falandı o zaman yumurtlama takibinde kendi kendine ovülsayon oluştu 9 iken doktorum illa aşılama başka yolu yok dedi bende ssk ya gittim ordaki değerlerim 12,3 çıktı fakat doktor buna fazla takılmamam gerektiğini söyledi ama normalde günde 1 adet verilen klomenden bana 2 adet verdi adetin 5.günü başladım sonra ilaç bitti 14,gün ultrasondan bakıldı yumurtalarımın çok iyi olduğunu hatta oraya gelen hastalar içinde en iyisi olduğunu söyledi sonra 21.gün tekrar çapırdı iyi durumda olduğunu söyledi şimdi adetimi yada adet geçikmesini bekliycem, anlamadığım özeldeki doktorum hemen aşılama derken ssk bana bu yöntemi önerdi, doktorlarda çok önemli olabilmekte...

Slm. kendi doktorun bunlara fazla takilma derse onu dinle. evet doktor cok onemli Benim hormonlarim biraz yuksek cikti.bana da takilmamam gerektigini soyledi.Guvenmem gerekir. Bir zamanlari ben de his ovulasyon olmuyordu.kiste donusurdu.Sukur kendimi cok dikkat ettim.Allah yardim etti. Suan iyi.Insallah hersey yolunda gider.

X