Fransada Yasayanlarin Sohbet Topigi de Olsun mu ? (:

cnm izmirdemisin sen ?
ben orda dogdum buyudum.ailem izmirde hepsi.
Canım ben izmirde değilim ama orada ortaokul ve lise zamanlarım geçti. Babam askerdi ondan çok dolaştık. İzmir'de emekli oldu orada kaldılar şimdi orada yaşıyorlar... :) Ben üniversiteden sonra İstanbul'a geldim. Aslen Balıkesirliyiz göçmeniz ama İzmirli hissederim kendimi ben.
Babamlar şimdi Yeşilyurt tarafında oturuyorlar.
:) Biz 4 kardeş de İstanbul'dayız maaleseffff...

Hep isterim İzmir'de yaşamayı. Ama anca emeklilikten sonra artık:) Daha Fransa defteri bile kapanmamışken İzmir i düşünmek çoook uzak...

Canım ben izmirde değilim ama orada ortaokul ve lise zamanlarım geçti. Babam askerdi ondan çok dolaştık. İzmir'de emekli oldu orada kaldılar şimdi orada yaşıyorlar... :) Ben üniversiteden sonra İstanbul'a geldim. Aslen Balıkesirliyiz göçmeniz ama İzmirli hissederim kendimi ben.
Babamlar şimdi Yeşilyurt tarafında oturuyorlar.
:) Biz 4 kardeş de İstanbul'dayız maaleseffff...

Hep isterim İzmir'de yaşamayı. Ama anca emeklilikten sonra artık:) Daha Fransa defteri bile kapanmamışken İzmir i düşünmek çoook uzak...
yesilyurdu biliyorum cnm hastaneye giderdik hep.
bende camlikta dogdum buyudum.17 yasimda fransaya geldim.5 yil oldu iste halaa gidemedim malesef.
ama nasip olursa oturum hakkimi kimligi falan alirsam burda kalici degilim.yilin yarisini izmirde gecirirmeyi istiyoruz.

Ben buradayım. :) Biz şu an Türkiye'deyiz ama bir iki yıl içinde dönüş planımız var. Nasılsın, nasıl gidiyor?
Ne güzel keşke bende Türkiye'de olsam :)
Çocukla uğraşıyorum sürekli peşinde dolanıyorum. Yorucu geçiyor :)
Sen neler yapıyorsun

Ne güzel keşke bende Türkiye'de olsam :)
Çocukla uğraşıyorum sürekli peşinde dolanıyorum. Yorucu geçiyor :)
Sen neler yapıyorsun
Çok özlüyor değil mi insan :)
Ne kadarlık oldu bebiş?

Bizim de kızımız doğdu 30 Ağustosta. 1,5 aylık oldu bile, o meraklı gözlerle etrafını seyrediyor biz de onu.

Çok özlüyor değil mi insan :)
Ne kadarlık oldu bebiş?

Bizim de kızımız doğdu 30 Ağustosta. 1,5 aylık oldu bile, o meraklı gözlerle etrafını seyrediyor biz de onu.
Oyy yerim MaşaALLAH Allah bağışlasın.. Hayırlı bir evlat eylesin Rabbim..
Biz 28 inde 14 aylık oluyoruz.
28 agustosta doğdu benim oğlum da :)

Selamun aleykum cumleten kızlar :KK25::KK25: topigimize yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz.. bayagi uzun zaman oldu girmeyeli. Nasılsıniz bebisler nasıl :KK36:

N e V a N e V a Hosbuldum cnm sagol :)
cok cok cok sessiz bi topicmis :skandal:
gerci ben gebelik bolumu icin oyle kayit olmustum siteyede bi bakiniyim dedim yinede fransadan varmi birileri diye :KK31:

Herkese merhaba, umarım yardımcı olabilecek birileri çıkar :)
Ben üni. mezunuyum ( bir dil ve edebiyat bölümünden) iki yabancı dili anadil yetkinliğinde biliyorum. Çalıştığım sektörde 2 yıllık deneyimim var. Avrupada yaşamayı çok istiyorum ( bir süre bile olsa) .
Çok iş başvurusu yaptım. Bir çoğu dönüş yaptı fakat o ülkede oturum ve çalışma iznimin bulunmadığını söylediğimde 'malesef' cevabını aldım hep. Hiçbir firma bu izinler için sponsor olmayı kabul etmiyor. yüksek lisans yapmak gibi bir alternatifim var biliyorum ama, ben çalışmak istiyorum, ve okul vizesi aldığımda çalışma iznim yine olmayacak..
Giden nasıl gidiyor? Siz nasıl gittiniz?

Selam herkese, ben de 1 ay sonra evlilik nedeniyle Paris'e geliyorum. Eşim 3. Arrondissement da oturuyor. Ben de oraya gidiyorum haliyle ☺️ İstanbul'da yaşıyorum ve oldukça geniş bir çevrem var. Haliyle Paris'te yalnızlık beni korkutuyor :KK43: benim gibi aynı durumda olan, Paris'te yaşayan, görüşmek tanışmak isteyen olur mu acaba :)
paris e gidiyosun ve korkuyomusun en buyuk hayalim orda yaşamak ise gidip gelirken her sabah be aksam görüp allaha sükretmek iyiki geldim diye bi kere gördüm asık oldum devasa guzel bi yer bence cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk şnaslısın

X