Fotoğrafima bakip bi akil verin lütfen :(

Çöküntü diye bi kisi daha yazmış hic düşünmemiştim bunu. Yani ihtimal vermedim düzgün giden kemigi hissedebiliyorum çünkü cokuk olsa bastirinca falan orada daha da sıkıntı olmaz miydi?
Şöyle ki; o çıkıntı sandığınız kısım burnun kemiği, ordan itibaren ise burnun ucu yani kikirdakli kısım başlıyor. Kıkırdak doku fazlaca inceltildigi için burnu tasiyamamis ve kemik hizasindan aşağı doğru inmiş. Olurda revizyon gecirirseniz o kemik torpulenmeyecek, burnun ucu yükseltilerek kemik hizasina tasinacak. Dediğim gibi semer burun deformitesi deniyor buna. Biraz araştırırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsiniz. İşin kötü yanı bu bir komplikasyon falan değil direkt ameliyat hatasi. Doktorunuza güveniyorsanız, daha iyisini yapabilir diyorsaniz bence hatasını düzeltmesi için diretin. Revizyon ameliyatları çok pahalı, neden ceremesini siz çekesiniz ki. İnşallah tez zamanda çok güzel bir burna kavuşursunuz 🙏🏻❤️

Şöyle ki; o çıkıntı sandığınız kısım burnun kemiği, ordan itibaren ise burnun ucu yani kikirdakli kısım başlıyor. Kıkırdak doku fazlaca inceltildigi için burnu tasiyamamis ve kemik hizasindan aşağı doğru inmiş. Olurda revizyon gecirirseniz o kemik torpulenmeyecek, burnun ucu yükseltilerek kemik hizasina tasinacak. Dediğim gibi semer burun deformitesi deniyor buna. Biraz araştırırsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsiniz. İşin kötü yanı bu bir komplikasyon falan değil direkt ameliyat hatasi. Doktorunuza güveniyorsanız, daha iyisini yapabilir diyorsaniz bence hatasını düzeltmesi için diretin. Revizyon ameliyatları çok pahalı, neden ceremesini siz çekesiniz ki. İnşallah tez zamanda çok güzel bir burna kavuşursunuz 🙏🏻
İnşallah doktorum duzeltecegini soyledi aslinda bunun icin ek bi ucret istendi ama sonra ben veremeyecegimi söyleyince ucret alinmayacak denildi. Umarım gercekten istekli ameliyat ederler :KK43: Yalniz o çıkıntı kemik mi tam anlayamiyorum. O cikintiya masaj yapinca iniyor gibi oluyor bazen cok cikiyor bazen az oyle cok sert bisey gibi degil ya da ben yanlis hissediyorum bilemedim :KK70:

İnşallah doktorum duzeltecegini soyledi aslinda bunun icin ek bi ucret istendi ama sonra ben veremeyecegimi söyleyince ucret alinmayacak denildi. Umarım gercekten istekli ameliyat ederler :KK43: Yalniz o çıkıntı kemik mi tam anlayamiyorum. O cikintiya masaj yapinca iniyor gibi oluyor bazen cok cikiyor bazen az oyle cok sert bisey gibi degil ya da ben yanlis hissediyorum bilemedim :KK70:
İnşallah kolaylıkla düzeltilebilir birseydir 🙏🏻bence bir kez daha denemekte fayda var. İlerde nefes problemi vs.. eklenip sizi rahatsız edecek duruma gelmeden tedbirinizi alın derim 👍🏻🤗

X