Fondoten önerir misiniz

1mirac

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2016
4.997
4.185
Kızlar kuru ciltliyim. catherine arley diye bi marka var elimde ama pütür pütür duruyor öncesinde peeling baz nemlendirici vs sürmeme rağmen herşeyi denedim. Gölgede loş ışıkta mükemmel, ama güneşe çıktım mı bütün kusurlar ortada çok iğrenç duruyor.
Ürünle alakalı olduğunu düşünmeye başladım. Farmasi vfx pronun yorumları güzel gibi deneyen var mı?

Kapatıcılığı yüksek olması çok önemli , güneş lekesi, çillerim vs var. kuru cilde uygun bi fondoten önerir misiniz kulllanıp memnun kaldığınız.

L'Oreal Infallible ölüyorum.❤️ Golden Beige sarı tonunda ve bana çok uyduğunu düşünüyorum 😍 Yalnız şu an 400 tl olduğunu gördüm, çok üzgünüm 🙁

Eklentiler

• 538F3A84-8169-4937-A828-B308CC292093.jpeg
    538F3A84-8169-4937-A828-B308CC292093.jpeg
    28,9 KB · Görüntüleme: 160
Kızlar çok pahalı bunlar beni aşar ya :KK70: özel gün için tercih edeceğim haftaya düğün var. çok sık kullanmıyorum çok yuksek mebla vermekte istemiyorum. Farmasiyi alacağım sanırım umarım iyi olur yorumlar güzel cünkü

Ucuza kaçacak ürünler değil bunlar cildine sürüyorsun. Kanserojen. 1 gecese sivilce yuvasına çevirir. Zaten açtıktan sonra belirli süresi var ambalajda yazar 6 ay gibi. MAC , Loreal gibi markalardan al alacaksan.
Ya da pure beauty bb krem alabilirsin hafif bir fondoten gibi kapatıcılığı iyi. Yüzüne o ucuz fondoteni sürene kadar al iyi bir bb krem bunu sür

0_org_zoom.jpg

Note Nemlendiricili fondoteni öneririm, kuru ciltler için ideal. Fiyatları 100 - 150 arası değişiyor.
Fofenkyoldan belki daha indirimlisini bulursunuz

Ucuza kaçacak ürünler değil bunlar cildine sürüyorsun. Kanserojen. 1 gecese sivilce yuvasına çevirir. Zaten açtıktan sonra belirli süresi var ambalajda yazar 6 ay gibi. MAC , Loreal gibi markalardan al alacaksan.
Ya da pure beauty bb krem alabilirsin hafif bir fondoten gibi kapatıcılığı iyi. Yüzüne o ucuz fondoteni sürene kadar al iyi bir bb krem bunu sür
Farmasi mi ucuz :KK70: valla hayatımda o kadar ucuz fondoten kullandım birşey olmadı 130 lira verdim kücück şeye bi zahmet bundada olmasın. ucuza kaçmıyorum zaten de kımsenınde bı fondotene 400 lira vereceğini sanmıyorum bu devirde(istisnalar hariç) genelde gördüklerim flormar, farmasi falan kulllanıyor hiç oyle bi yan etki yaptığını duymadım

Farmasi mi ucuz :KK70: valla hayatımda o kadar ucuz fondoten kullandım birşey olmadı 130 lira verdim kücück şeye bi zahmet bundada olmasın. ucuza kaçmıyorum zaten de kımsenınde bı fondotene 400 lira vereceğini sanmıyorum bu devirde(istisnalar hariç) genelde gördüklerim flormar, farmasi falan kulllanıyor hiç oyle bi yan etki yaptığını duymadım
Siz bilirsiniz cilt de sağlık da sizin, size zorla kaliteli ürünler kullandırtamam keyfiniz bilir. evet Farmasi çok ucuz.

genelde gördüklerim flormar, farmasi falan kulllanıyor
Trendyol’a baktım. Dediğiniz gibi en çok satılan fondoten Farmasi imiş. İnsanların alım gücü eskisi kadar yok. İthal kozmetik ürünler de uçtu gitti. Takip ederseniz İndirimlerde %50 yakın bulabiliyorsunuz.
Farmasi’dense Flormar’ı tavsiye ederim ben. Pek çok ürününü kullandım, memnun kaldım. Uygun fiyatlı New Well var. Sahibi benim arkadaşım Yıldırım Hacıabdullahoğlu. Dr Clinic diye cilt bakım ürünleri yapmaya başladı ayrıca. Senelerdir bu sektörün içinde olan bir çocuktu. Bende bir kaç ürünü var. Fiyat/performans açısından tercih edilebilir.

Note detox serisi kapatıcılık harika. 7 senedir kullanıyorum hiç bir leke yapmadı kalıcılığı gayet iyi. Ama tonunuzu deneyerek bulun internetten yanlış ton seçebilirsiniz. Aynı şişenin Mattifying serisiyle karıştırmayın alacak olursanız.

Eklentiler

• B18B3EC1-6984-425F-BC3A-69C9F19C74F9.jpeg
    B18B3EC1-6984-425F-BC3A-69C9F19C74F9.jpeg
    44 KB · Görüntüleme: 140
Kızlar kuru ciltliyim. catherine arley diye bi marka var elimde ama pütür pütür duruyor öncesinde peeling baz nemlendirici vs sürmeme rağmen herşeyi denedim. Gölgede loş ışıkta mükemmel, ama güneşe çıktım mı bütün kusurlar ortada çok iğrenç duruyor.
Ürünle alakalı olduğunu düşünmeye başladım. Farmasi vfx pronun yorumları güzel gibi deneyen var mı?

Kapatıcılığı yüksek olması çok önemli , güneş lekesi, çillerim vs var. kuru cilde uygun bi fondoten önerir misiniz kulllanıp memnun kaldığınız

Trendyol’a baktım. Dediğiniz gibi en çok satılan fondoten Farmasi imiş. İnsanların alım gücü eskisi kadar yok. İthal kozmetik ürünler de uçtu gitti. Takip ederseniz İndirimlerde %50 yakın bulabiliyorsunuz.
Farmasi’dense Flormar’ı tavsiye ederim ben. Pek çok ürününü kullandım, memnun kaldım. Uygun fiyatlı New Well var. Sahibi benim arkadaşım Yıldırım Hacıabdullahoğlu. Dr Clinic diye cilt bakım ürünleri yapmaya başladı ayrıca. Senelerdir bu sektörün içinde olan bir çocuktu. Bende bir kaç ürünü var. Fiyat/performans açısından tercih edilebilir.
benim de cildim kuru pure beauty cc kremi kullanıyorum hem kuru ciltler için hem de kapatıcılığı yüksek bayılıyorum

Evet aynen harika ben Bb sini kullanıyorum bunların güneş koruma özelliğide var
şu an indirimde sanıyorum.

Kapatıcılığı yüksek olması çok önemli , güneş lekesi, çillerim vs var. kuru cilde uygun bi fondoten önerir misiniz kulllanıp memnun kaldığınız.
Fondöten değil ama bb cc krem olarak Pure Beauty'yi beğenerek kullanıyorum. Bir şans verebilirsiniz.

Missha bb yada pure beauty bb ikisi de vazgeçilmezim. Altına baz olarak güneş kremi uyguluyorum harika duruyor

Fondöten değil ama bb cc krem olarak Pure Beauty'yi beğenerek kullanıyorum. Bir şans verebilirsiniz.
Merhaba cok teşekkürler öneriniz için, bu ürünü almayi düşünüyorum ancak benim cildim de ufak ufak çil gibi güneş lekesi gibi sorunlar var onun dışında sivilce vs yok peeling yapıyorum nemlendirici kullanıyorum ama sürdüğüm ürünler pürüzlü pürüzlü duruyor yaşlı görünüm oluyor. Cildimde bebek gibi değil yanii :KK43: Özellikle güneşe çıktığımda çok kötü görünüyor. Bu ürün bu kusurları kapatır mı acaba artık para verip kenara atmak istemiyorum 😔

X