Fondöten önerileri.

DemirAyle777

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2023
7
4
25
Hangi marka kullanıyorsunuz önerebiliceğiniz. Yves rocher kullandım sevemedim bealius kullandım oksitlenme yaptı.Xp kullandım ama sevemedim çok sarımsı.Garnier bb krem kullandım sonra o da hiç güzel değil.350 tl ye kadar olabilir.

Hangi marka kullanıyorsunuz önerebiliceğiniz. Yves rocher kullandım sevemedim bealius kullandım oksitlenme yaptı.Xp kullandım ama sevemedim çok sarımsı.Garnier bb krem kullandım sonra o da hiç güzel değil.350 tl ye kadar olabilir.
Yıllardır kullandığım Estee Louder double wear fondoteni tavsiye ederim. Ama fiyat olarak 800 küsür

Pure beauty bb kremi tek geçerim. Kapatıcılığı bu kadar iyiyken fondöten gibi ağır yapılı bseye gerek yok bence. Özel günde bile

LOreal İnfailible beyaz tenli olduğum için rengi en iyiy uyan bu en beyaz olanını kullanıyorum

Özel günlerde Loreal true match, günlük olarak pure beauty cc kullanıyorum çok yeterli kapatıcılığı, loreal true match indirimden 250 tl gibi bir fiyata aldım geçen hafta, trendyolda direk Loreal satıcısından, diğer satıcılara güvenemem çünkü, cc kremi de watsonslarda 270 tl gibi bir fiyatı vardı

X