Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Folligraft ( saç)

Naneliseker38

Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2017
6
0
36
Herkese merhabalar.. arkadaslar saç konusu ile ilgili folligraft sistemi olduğunu duydum. Araştırdım fakat cok yönlü aydinlanabilecek kadar bilgiye ulasamadim. Ve yeni üye oldum. Kendi hikayem kısaca şöyle 29 yasındayım ve neredeyse 8 sene oncesine dayanan polikistik over hastaligim var. Bu hastalik yuzunden saclarimdan erken veda etmeye basladim tamamen olmasada genel anlamda yayik bir sac dokulmesi basladi ve seyrekler. Folligraft sistemi varmışprotez sactan cok daha farkli yapida etkilenmedim degil hosuma gitti Bununla ilgili bi firma ile gorusme yaptim telefonla ama eger yaptiran ya da yaptirmak isteyen olduysa bilgilerini paylasabilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim.:110:

Bu sistemi de merak eden arkadaslar varsa aciklayayim. Sacinizdan alinan ornek amerikaya gönderilip canli sac derisi gibi görünen ince yapıdaki kaliba sizin sacinizin aynisini yada en uygun olanini elleriyle tek tek işliyorlarmis. Ve 3 yada 3.5 ay sonra gidip taktiriyormussunuz aylik bakimlari varmis bunu evde de uygulayabiliyormussunuz. 1.5 2 sene kadar kullanim ömrü varmis ve cok dogal duruyor baktigim resimler

Herkese merhabalar.. arkadaslar saç konusu ile ilgili folligraft sistemi olduğunu duydum. Araştırdım fakat cok yönlü aydinlanabilecek kadar bilgiye ulasamadim. Ve yeni üye oldum. Kendi hikayem kısaca şöyle 29 yasındayım ve neredeyse 8 sene oncesine dayanan polikistik over hastaligim var. Bu hastalik yuzunden saclarimdan erken veda etmeye basladim tamamen olmasada genel anlamda yayik bir sac dokulmesi basladi ve seyrekler. Folligraft sistemi varmışprotez sactan cok daha farkli yapida etkilenmedim degil hosuma gitti Bununla ilgili bi firma ile gorusme yaptim telefonla ama eger yaptiran ya da yaptirmak isteyen olduysa bilgilerini paylasabilir mi ? Şimdiden teşekkür ederim.:110:
Sanirim kimsenin bi bilgisi yok :KK43:

Merhaba siz girişimde bulundunuz mu ? İlginç ki birçok ünlü bu yöntemi kullanıyormuş Lady Gaga vs ... doğru mu bilmiyorum tabi . Siz görüşme yapıp fiyat bilgisi aldınız mı ?
Merhaba uzun zamandır girmemiştim geç cevap verdigimnicin afedersin. Bu konuyu sosyal medya üzerinden araştırdım ve ankarada da şubesi olan yere gittim. Görüşme esnasında slayt olarak yayımlanan resimleri gördüğümde etkilendim ama asıl nokta atışını bana bu işlemi yapacak olan beyfendinin de bu ürünü kullanıyor olmasıydı. Dokundum çektim ve söylemeseler asla anlamazdim. Neyse konuştuk fiyatı sizin istediğiniz uzunluğa ve alacakları ölçüye göre veriyorlar ben de omuzlarım hizasında istedim 12 inç dediler uzunluk olarak tepe kısmından da ölçü aldılar saçımdan da örnek aldılar biraz kesip. Yaklaşık olarak 2 yada 3 ay bekledim. Urun geldiğinde ise hala tedirgindim yaptırmaktan ve dedim ki bu ürünü bana kargolasaniz istediğim zaman yaptirsam olur mu diye olur ama size göndereceğimiz yazıyı imzalayıp bize tekrar kargo edin dediler ücretini yalan olmasın o zaman usd olarak ucbine yakın ödedim. Gelen şey ise bilemiyorum ama benim saçımla alakası yoktu düz bir saç ve (benim saçlarım kivirciga yakın bir sac) şuan öylece çekmecede kutusuyla duruyor. Ya kalite farkı var bana söylemediler kendilerine yaptıklarıyla ilgisi yok çünkü.. Ya da benim güvensizliğimle alakalı. Sonuç olarak hiç bulaşmayın verdiğim parayla kaldım

X