Fiziki mi Sanal mı? altın mevzusu hk bilgisi olanlar.

tommyandgrace

Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2023
168
66
27
Merhaba arkadaslar elime biraz yüklü miktar bir anda geçti devletten gelen çeyiz parası. 70 bin kadar. Bankamdan altın yapmak istiyorum fiziksel saklamak çok riskli geliyor şuan bana. Ama makas aralığıdır, komisyondur vs. Cok bilgim yok. Fiziksel altınla arasında cok fark olur mu? 1 sene kadar parayı harcamayı düşünmüyorum. Bilgisi olanlar lütfen yazarsa sevinirim

Merhaba arkadaslar elime biraz yüklü miktar bir anda geçti devletten gelen çeyiz parası. 70 bin kadar. Bankamdan altın yapmak istiyorum fiziksel saklamak çok riskli geliyor şuan bana. Ama makas aralığıdır, komisyondur vs. Cok bilgim yok. Fiziksel altınla arasında cok fark olur mu? 1 sene kadar parayı harcamayı düşünmüyorum. Bilgisi olanlar lütfen yazarsa sevinirim

Online bankacılıktan altın ve döviz sepeti yap.

Fiziksel altın almanız geçenki gibi olacaksa almayın. Bankaya dövize koyabilirsiniz. altın alış-satış arasındaki fark çok yüksek

Bankadan alırsanız fark çok açıldı bence mantıklı değil. Eskiden banka hesabımdan alıyordum artık fiziki almaya karar verdim. Düğün takılarım banka kasasında duruyor çok sık al sat yapmayacaksanız fiziki alıp kasaya koymak daha mantıklı bence.

70.000 çok büyük bir para değil artık malesef 😔 kuyumcuya gidip 2 tane 25grlık bilezik ancak... En iyisi banka kasası. Ama çalışmıyor ve tesettürlü iseniz kullanadabilirsiniz

X