Fitness salonunda bacak inceltme

unknownun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2023
11
2
23
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 15 gündür fitnesse gidiyorum amacim bacaklarimi inceltmek, önerileriniz var mı veya tecrübeleriniz be kadar incelttiniz iç bacağınızı mesela

Kilo olarak bilmiyorum 15 gün sonra hocam tarticak ölçümlerimi alıcak fakat ben degisiklik hissetmiyorum hiç
Kilo olarak sormadım kilo olarak vermeseniz bile spor yaptığınız için sıkılasma olur bel kalça ölçünüzü yazın ileride karşılaştırırsınız

Ben de iç bacağı bir türlü tam inceltemiyorum hep yaptığım sporun biraz farklısını yapacağım o da çok bacaklara ağrı yapıyor merdivenden zor iniyorum yapması zor

Kilo olarak sormadım kilo olarak vermeseniz bile spor yaptığınız için sıkılasma olur bel kalça ölçünüzü yazın ileride karşılaştırırsınız
Evet evde ölçtüm iç bacak 66 di 65 olmuş , belim hala 70 degismemis ama bundan öncede evde 1 ay her gün pilates yapıyordum günde 1 saat olarak 67 di sadece 1 cm inceldi 66 olmuştu

Hiç mi inceltemediniz neler yapıyordunuz
Yok inceldi ama bir spor hocasını takip ediyorum ve YouTube videolarını yapıyorum instagramda öğrencilerinin fotoğraflarını paylaşıyor öncesi sonrası diye orada gördüğüm bacak arası gibi olmuyor mesaj kısmından ulaşabilsem ben de ders almak istiyorum nasıl başarıyorlar bilmiyorum benim o şekilde olmam için 34 36 beden falan olmam lazım ben de o kadar zayıflamak istemiyorum aynı o fotoğraflardaki gibi istediğim kiloda kalarak bacakları sıkılaştirmak istiyorum

Ben inceltmeye yönelik değil kas kazanmaya yönelik çalışıyorum 3 ayda vucudumda baya değisiklik oldu :KK66: incelmek istiyorsan pilates diyorum kasları uzattığı için ince ve uzun görünuyorsun inceliyorsun

Yok inceldi ama bir spor hocasını takip ediyorum ve YouTube videolarını yapıyorum instagramda öğrencilerinin fotoğraflarını paylaşıyor öncesi sonrası diye orada gördüğüm bacak arası gibi olmuyor mesaj kısmından ulaşabilsem ben de ders almak istiyorum nasıl başarıyorlar bilmiyorum benim o şekilde olmam için 34 36 beden falan olmam lazım ben de o kadar zayıflamak istemiyorum aynı o fotoğraflardaki gibi istediğim kiloda kalarak bacakları sıkılaştirmak istiyorum
Anladım bacak inceltme çok fazla azim istiyor uzun süreli yapmalıyız ayrıca beslenmemizede dikkat etmeliyiz

Ben inceltmeye yönelik değil kas kazanmaya yönelik çalışıyorum 3 ayda vucudumda baya değisiklik oldu :KK66: incelmek istiyorsan pilates diyorum kasları uzattığı için ince ve uzun görünuyorsun inceliyorsun
Peki önerdiğin bir video falan var mı en azından fitnessle birlikte yaparım etkili olur

X