fitim fitsin fit (squat)

merhaba bende hala spora devam ediyorum sporu hiç bırakmadım Süreklilik başarıyı getirir kesinlikle...
Evet haklisinz. Bende daha oncesinde surekli hale getirmistim. İkinci gebelik dogum emzirme derken spor hayatim bitti. Vucut kilo aldikca agirlasti. Eskisi gibi degilim. Oturdugum yerden kalkmaya bile zorlanir oldum. Sporu cok sevmistim.bebegimin alti aylik felan olmasini bekledim. Sezeryan olunca da bekliyorsun haliyle. Benim vucut cok yakmiyor. Metobolizma da yavas. Yasda var 34. Artik spora devam. Ustesinden gelecegim ins

Evet haklisinz. Bende daha oncesinde surekli hale getirmistim. İkinci gebelik dogum emzirme derken spor hayatim bitti. Vucut kilo aldikca agirlasti. Eskisi gibi degilim. Oturdugum yerden kalkmaya bile zorlanir oldum. Sporu cok sevmistim.bebegimin alti aylik felan olmasini bekledim. Sezeryan olunca da bekliyorsun haliyle. Benim vucut cok yakmiyor. Metobolizma da yavas. Yasda var 34. Artik spora devam. Ustesinden gelecegim ins

benim yaşta 30 oldu aslında yaşın genc tamamen sporla herşeyi değişebilirsin bebeğin olması tabiki de süreci geciktrimiş ama halledersin diye umuyorum !!

4173160

Kızlar yaşım 25, boyum 1.58 kilom da 48-49 arası. Bir yılda 8 kilo aldım dün alışverişe çıktım beyaz pantolon denedim ve şekilsizliği görünce spor yapmaya karar verdim. Kalçam geniş ve düz. Squat yapmak ya da spor salonuna gitmek istiyorum ama üşengeç biriyim. Düzene girmek için sizden destek istiyorum. Eğer evde yapıyorsanız hangi hareketleri yapıyorsunuz?

Kızlar yaşım 25, boyum 1.58 kilom da 48-49 arası. Bir yılda 8 kilo aldım dün alışverişe çıktım beyaz pantolon denedim ve şekilsizliği görünce spor yapmaya karar verdim. Kalçam geniş ve düz. Squat yapmak ya da spor salonuna gitmek istiyorum ama üşengeç biriyim. Düzene girmek için sizden destek istiyorum. Eğer evde yapıyorsanız hangi hareketleri yapıyorsunuz?
Ilk sayfada hareketler var. Yavaş yavaş artırarak yapabilirsiniz. Ama önemli olan sayıdan çok devamlılık.

Spor salonuna gidin bence.Usengec biriyseniz evde yapmaya usenirsiniz.Fazla bir kilonuz yok.Hergun yürüyüş yapın.Gercekten sporu yaşam biçimi haline getirince zaten hep istiyor bünye.Eksiklik hissediyorsunuz.Burdaki spor yapan arkdslari da azimlerinden dolayı tebrik etmek lazım.Spor gerçekten irade istiyor.Bol su içmeyi de unutmayın.Aksam belli bir saatten sonra birşey yememeye özen gösterin.Birkac ayda istediğiniz kiloya ulasirsiniz

Spor salonuna gidin bence.Usengec biriyseniz evde yapmaya usenirsiniz.Fazla bir kilonuz yok.Hergun yürüyüş yapın.Gercekten sporu yaşam biçimi haline getirince zaten hep istiyor bünye.Eksiklik hissediyorsunuz.Burdaki spor yapan arkdslari da azimlerinden dolayı tebrik etmek lazım.Spor gerçekten irade istiyor.Bol su içmeyi de unutmayın.Aksam belli bir saatten sonra birşey yememeye özen gösterin.Birkac ayda istediğiniz kiloya ulasirsiniz

Sanırım spor salonu benim için düzen de olacak. Kiloda çok sorunum yok en fazla 2 3 kilom var ama isteğim sıkı bir vücuda sahip olmak. Buradaki arkadaşları cidden tebrik ediyorum her insan bu azimde olamayabiliyor.

Önerileriniz için teşekkür ederim artık bir yerden başlamak gerek :)

Sanırım spor salonu benim için düzen de olacak. Kiloda çok sorunum yok en fazla 2 3 kilom var ama isteğim sıkı bir vücuda sahip olmak. Buradaki arkadaşları cidden tebrik ediyorum her insan bu azimde olamayabiliyor.

Önerileriniz için teşekkür ederim artık bir yerden başlamak gerek :)
Kesinlikle spor salonu çok mantıklı.Sizde azim ve kararlılık var.Hemen başlayın kolay gelsin :)

Kızlar şu konuyu biraz canlandıralim mi? :KK73: yaza bir şey kalmadı birbirimizi gazlasak her gun düzenli squat yapsak Mesela? :KK37:

Benim ara ara yaptığım 1 aylık bir takvimim var günden güne artırıp 250ye kadar getirdiğim. Onun faydasını görüyorum ciddi manada ama nedense her seferinde 250 bitince ağırlıklı başlama Kısmında verdiğim arada kaynayıp gidiyor :işsiz: tekrar başlamayı düşünüyorum spor salonunda da üyeliğim var ama benim gittiğim yerde ağırlıkli çalışılan bölüm full erkek oluyor tek başıma rahat edemiyorum, diğer tarafta bisiklet ve koşu bandında takılıyorum genelde :olamaz: o yüzden squati kesinlikle evde yapıcam.

Özetle, aynı anda başlayıp değişimi birlikte takip edecek, birbirimizi gazlayacagimiz takım arkadaşları arıyorum.

Haydi rocky'ler kaldıralım şu popolari ! :KK53:

X