fısır fısır ....:)

Yazmaya devam edin. Şu anda geceye inat diye bir konu var. Kendi kendine devam ediyor. Elbette doğru kişiler uğrayacaktır.İyi geyikler:)

Bende kendi geyik konumu sohbet köşemi oluşturayım dedim bakalım kalabalıklaşırız belki..kahvaltımı yaptım eşim kalori cetveline bakıyor benim için kilolarla başımız dertte

Bebeğin küçük mü? İş biter mi hele yapana mutfaktaki işlerimi biraz toparladım ama ütü var ev temizliğini artık yarına kaldı off off :KK70:
3 aylık bir kızım var. Bugün dışarı çıktık gezdik biraz yorgun düştü yavrum. Aynen işler bitmiyor gormemezlikten geliyorum ben çoğu zaman.:KK48:

ALLAH bağışlasın aman uyusun da büyüsün o uyursa anca iş yaparsın ben de bebek iistiyorum hayırlısı sağlıklı bir evlat darısı bana :KK70: ben de bazen görmezden geliyorum ama ertesi gün dayanamıyorum evim kutu gibi ama yine kirleniyor yemek işi difirize koyacaklarını ayarlamak dolma sar et derken de zaman çok geçiyor :KK70:
ders çalışmaya zaman kalmıyor:KK70:

Bugün kadın doğum uzmanına giittim sonuçları ayın onbeşinde öğreneceğim buıgün çok kötü oldum ne bileyim sanki sorun varmı yok mu bilmeden o doğum sandalyesine oturduğumda içimi korku sardı bakalım hayırlısı inşaallah hamile olurum sağlıklı bir şekilde ben de bebeğim de dünyaya gelir RABBİM İSTEYEN HERKESE HAYIRLISI İLE EVLAT VERSİN AMİİN

sakızımın dişlerimin arasında çıkardığı çıt çıt sesi çok seviyorum :KK70:

adet oldum bu ay da umutlar gitti artık nasip olursa yeni yıl ocağa kaldı umutlar

bugün doğum günüm ama ağlayarak geçti inşaallah yarına daha güzel bir gün olacak

nasılsınız arkadaşlar ben de çay içiyorum eşimle kurtlar vadisine bakıyorum :KK70:

X