fikri olan varmi nolur yardim edin.

canisi canisi

bal oglumm
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2017
187
169
34
merhabalar. kimisi icin kucuk dertler ama bana gore cok buyuk bir dert bu kilo mevzusu. neyaptiysam ne ettiysem kilo alamiyorum. hayatimda ilk kez kendimi hamilelik donemimde cok begendim .dogumdan 4 ay sonra eski kilomun da altina dustum. okadar zayifladimki cocuguma gucum yetmiyor.1.60 boyum var 44 kiloyum.50 kilodan yukari cikmazdim simdi ise 14 aylik oglum var hala emziriyorum ek gidalarda veriyorum ama birakmaya hic niyeti yok.. emziren anneler cok zayif olur der annem emzirmeyi biraktiginda kilonu alirsin diyor ama umidim kalmadi.ne yesem yok yok. emzirdigim donem icerisindede bu kilo aldirici tozlardan kullanmak istemiyorum bebegime zarari olabilir diye. nolur bana bi akil verin .sureklide yiyorum. bekarkende surekli yerdim kilo alamazdim ama 50 kilodaydim. suan ise 44. cocugumu tasiyamiyorum moralim bozuluyor.

merhabalar. kimisi icin kucuk dertler ama bana gore cok buyuk bir dert bu kilo mevzusu. neyaptiysam ne ettiysem kilo alamiyorum. hayatimda ilk kez kendimi hamilelik donemimde cok begendim .dogumdan 4 ay sonra eski kilomun da altina dustum. okadar zayifladimki cocuguma gucum yetmiyor.1.60 boyum var 44 kiloyum.50 kilodan yukari cikmazdim simdi ise 14 aylik oglum var hala emziriyorum ek gidalarda veriyorum ama birakmaya hic niyeti yok.. emziren anneler cok zayif olur der annem emzirmeyi biraktiginda kilonu alirsin diyor ama umidim kalmadi.ne yesem yok yok. emzirdigim donem icerisindede bu kilo aldirici tozlardan kullanmak istemiyorum bebegime zarari olabilir diye. nolur bana bi akil verin .sureklide yiyorum. bekarkende surekli yerdim kilo alamazdim ama 50 kilodaydim. suan ise 44. cocugumu tasiyamiyorum moralim bozuluyor.
Bende senin gibiyim oğlum var 12 aylik sürekli meme istiyor emiyor hamilelikte bile zayıftim şimdi zorla 46 kilo oldum ama halen kilom az benim iştahım da yok dediğin gibi gücüm kalmıyor artık çok yorgun oluyorum

1.65 boyundayım yasım 35 hamılelık donemeine kadra 42 kilo ydum hamilelikde 50 kiloya cıkabildim doğum sonrası özellikler emzirme dönemi 40 iloya dusdum emzirmem bittikden sonra ise 42 kiloya döndüm. kızımı tasıma konusunda hiç zorluk cekmedim suan 6 yasında ben 47 kiloyum. 47 kiloya da spor ve beslenme uzmanından desdek alarak cıkdım. size tavsiyem bir beslenme uzmanından yardım alın ve dediklerini uygulayın kilo alırkende sağlıklı kilo alımı önemli bunu unutmayın. ben hala kilo almaya devam ediyorum az ama emin adımlarla.