Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Fiber sentetik yarımay sac kullananlar

Yakamoz65

Saf, merhamet ve asi
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2016
209
80
37
Arkadaşlar saclarimi kısacık kestirdim. Uzun sac görünce çok üzülüyorum. Postis yarim ay konusunda deneyimliler bilgi verebilir mi

Arkadaşlar saclarimi kısacık kestirdim. Uzun sac görünce çok üzülüyorum. Postis yarim ay konusunda deneyimliler bilgi verebilir mi
ben çok önce kullanmistim ya bende böyle ağırlık verdi kafama ve çok kısa ise takma olduğu belli oluyor kötü bir görüntü benim için o yüzden bende bakım yapıyorum hızlı uzasın diye tabii senin tercihin şu an mikrokaynak falan 1.300 falan saç yoğunluğuna göre değişir sentetik alacaksanız paskiriyor yada çok parladığı için doğal saç tan ayrı duruyor görüntüsü

Merhabalar Ankarada #prenses peruk var.yaklasik 10 yıldır tüm kaynaklık saçlarımı oradan alıyorum. Hiç bir sıkıntı yok.gerek çalışanları olsun gerekse cüneyt bey olsun sizinle hersekilde ilgileniyor. Bu kaliteye çok uygun ücretlere istediğiniz saç tipini bulabiliyorsunuz. Şöyle örnek vereyim. 2 yıl önce boncuk kaynaklık saç aldim 150 adet. Hala kullaniyorum ne boyutunda kısalma oldu ne de yıpranma. Bakımlarını kendileri yapıyor.italyan keratin kullanıyorlar bakımda. Ve çok güzel de takıyorlar.Sac peruk çıtçıt kaynak vd postij de tercihiniz prenses peruk olmalı.
#ankaraprensesperuk olsun #postij Kaynak #boncuk #çıtçıt #prensesperukankara

X