Fetih Suresi'nin ilk ayeti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

telasememuresi

Guru
Pro Üye
30 Ocak 2014
3.919
7.058
Merhaba hanımlar. Kendim için bir niyetim var. Bir kuruma başvuru yaptım. Bayadır uğraşıyordum. Ama çok istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Katkıda bulursanız da memnun olurum.
"Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr" okunacak.
313 adet. :KK60:

Son düzenleme:
penyez83 penyez83 arkadaşım bir kaç arkadaşı davet edebilir misin... bir kurum için başvuru yapmıştım. Hayırla sonuçlanması için. Lütfen lütfen :KK60:
Tez vakitte hayırlısı ile güzel haberler almak nasip olsun aminnnnn 🤲 canım konunda, sayısız okunsun yani dua edilsin istiyorsun gibi anladım ben

Tez vakitte hayırlısı ile güzel haberler almak nasip olsun aminnnnn 🤲 canım konunda, sayısız okunsun yani dua edilsin istiyorsun gibi anladım ben
Amin amin canım benim. Fetih ilk ayeti diye açtım 9999 tane sanırım ama daha kolay bitirilen bir sure ya da Esma da olur ne yapalım. Ay çok istiyorum ya. 🥰🥰

Amin amin canım benim. Fetih ilk ayeti diye açtım 9999 tane sanırım ama daha kolay bitirilen bir sure ya da Esma da olur ne yapalım. Ay çok istiyorum ya. 🥰🥰
Fetih suresi ilk ayeti abdestli okunuyor. Regli lohusa döneminde okunmaz. Arkadaşları etiket ederim müsait olan okumaya gayret eder inşaAllah

Abdestsiz, regli, lohusa döneminde okunabilen birşey olsa daha çabuk biter ve daha fazla okuyan olur diye düşünüyorum

Olsun okunduğu kadar okunur kendimde okurum diyorsan sen bilirsin canım

Tavsiyem 313 kez rabbi yessir Vela tuassir rabbi temmim bi'l-hayr okunabilir

Anlamı : Rabbim işlerimi kolaylaştır zorlaştırma hayırla sonuçlandır

Fetih suresi ilk ayeti abdestli okunuyor. Regli lohusa döneminde okunmaz. Arkadaşları etiket ederim müsait olan okumaya gayret eder inşaAllah

Abdestsiz, regli, lohusa döneminde okunabilen birşey olsa daha çabuk biter ve daha fazla okuyan olur diye düşünüyorum

Olsun okunduğu kadar okunur kendimde okurum diyorsan sen bilirsin canım

Tavsiyem 313 kez rabbi yessir Vela tuassir rabbi temmim bi'l-hayr okunabilir

Anlamı : Rabbim işlerimi kolaylaştır zorlaştırma hayırla sonuçlandır
Ay canım o daha kolaymış çünkü ben de şuan regl dönemindeyim. Dün başladı. Onu mu okusak🥰🥰😍😍 teşekkür ediyorum katkın için

Ay canım o daha kolaymış çünkü ben de şuan regl dönemindeyim. Dün başladı. Onu mu okusak🥰🥰😍😍 teşekkür ediyorum katkın için
İstersen konu başlığını değiştir ve ilk mesajında 313 Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr okumamda yardımcı olurmusunuz diye yaz, sonra ben etiket yaparım canım

Screenshot_20230925-191436_Chrome.jpg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X