Femara kullanıp hamile kalan pcoslular bakabilir mi

Sofiasofia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2023
1.035
1.062
31
Hanımlar ben femarayı doktorumun önerisi ile sabah akşam 7 gün kullandım adet itibari ile 15.gündeyim ve yumurtlarım hala 18 19 mm i bulmadı :/ şunu merak ettim pcoslu olup femara ile geç yumurtlayan ve hamile kalan var mı. Geç büyümesi umudumu kırıyor.

Hanımlar ben femarayı doktorumun önerisi ile sabah akşam 7 gün kullandım adet itibari ile 15.gündeyim ve yumurtlarım hala 18 19 mm i bulmadı :/ şunu merak ettim pcoslu olup femara ile geç yumurtlayan ve hamile kalan var mı. Geç büyümesi umudumu kırıyor.
Valla kuzum bende bu ay başladım femaraya 12. Gün gittim 11 mm di 18. Gün hala 11 mm 🤷‍♀️ doktor da ilaç dozunu arttırıp tekrar devam etmemi istedi Allah'tan ümit kesilmez en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin beklemediğimiz anda bir mucize olur inşallah ☺😇😇

Kimse de cevap yazmıyor ya. Femara ile gebe kalan hiç mi yok 🤦🏻‍♀️ sanırım gebelik oluşunca gidiyor anne adayları 😅

Kimse de cevap yazmıyor ya. Femara ile gebe kalan hiç mi yok 🤦🏻‍♀️ sanırım gebelik oluşunca gidiyor anne adayları 😅
Ama benim pcos var, önce çok yavaş büyüdü sonra birden hızlandı olması gerekenden fazla büyüdü. Kendimce tecrübe kazandım diyebilirim, aşırı büyüme olmaması için kontrole daha erken ve sık sık gidicem haziran ayında

Ama benim pcos var, önce çok yavaş büyüdü sonra birden hızlandı olması gerekenden fazla büyüdü. Kendimce tecrübe kazandım diyebilirim, aşırı büyüme olmaması için kontrole daha erken ve sık sık gidicem haziran ayında
Sana takviye verdi mi peki doktorun? Yumurta kalitesi için ve büyümelrine yardımcı olması için

Yok vermedi. Ama ben kendim inositol ve koenzim kullanıyorum bayadır. Size verdi mi
Bende pcos yok. Ama sol tarafta polikistik görüntü var. Bana bu ay ocean mummy, ocean polystol, d vitamini ve metformin verdi. Baya takviye verdi. Doktor sanki tüm tuşlara basmış 😅🤣 inşallah olur bakalım. Tabi bunlar ihtiyaca göre veriliyordur da sana takviye önermemesi ilginç

Yok vermedi. Ama ben kendim inositol ve koenzim kullanıyorum bayadır. Size verdi mi

Bu arada kilo ve femara da sormuşsun bir yerde. Benim boy 162 kilo 86. Yani kiloluyum. İlk femaram bu. Bakalım olacak mı bilmiyorum. Ama birinde okudum 120 kiloydu ve femara ile gebe kalmıştı. Kişiden kişiye değişiyor herhalde bu. Allah büyüktür inşallah pozitifi görürüz.

X