Fatih’te ‘Ustaosmanoğlu’ yoğunluğu, ‘Kadınlar gelmesin’ uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Onu anladım ısrarla ateist olmasını illa göstermenizi anlamadım ne oluyor ateist olunca
Yahu neden illa göstereyim Arkadaş sordu bulamadım mesajı dedi alintiladim hepsi bu
Konuya ilk mesajimdada yazdım ateist olması beni ilgilendirmiyor Ama böyle bi konu açması ve yorumları zaten görülüyor

Malum 15 temmuz cemaatinin de çok seveni vardı. Siz madem bu kadar tutucusunuz neden internet kullanıyorsunuz? Yaptiklarinizla soyledikleriniz birbirini tutsun. Yobaz insanlardan nefret ediyorum
İnternet kullanmak günah mı? Tutucukla ilgisi nedir eğer kişi kendini bilerek günaha bulaşmadan internet kullanıyorsa bunda ne sakınca var? Sizin gibi düşünen kişilere göre dini yaşamaya çalışan kişilerin temel şeylere bile hakları yok

Hanımlar,
burası siyaset meydanı isimli bölümdür, bu bölümde kaynak linki belirtilerek çeşitli gazete vb medya kuruluşlarının sitelerinden haber içerikli konular eklenir ve haberin altında da yorumlar yazılır ama konuları ki bu haberde olsa böyle oluyor, diğer bölümlerde açılmış bir konuda olsa aynı, bir şekilde ne yapıp edip inançlara bağlıyorsunuz.

Tekrarlıyorum bu bölümde haber içerikli konular eklenir, bu konuda bir haberdir ve haber içerikli konuları özellikle bu tip içerikteki haberleri şu dine mensup kişiler açabilir, falanca dine mensup kişiler açamaz diye bir kural olmadığı gibi, sitede hiçbir din aşağılanamaz, ateist ve deistlerde aşağılanamaz.

Konu haber olduğu için aktifti ama görüyorum ki an itibariyle kapatılmasında yarar var.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X