FARMASİ Ürünleri Kullanıcı Tecrübeleri

Merhaba hanımlar farmasi deyince akan sular durur sağlık Bakanlığı onaylı herşey mevcut çok sukur üye olmak isteyen kendi ürününu uyguna almak isteyen satmak isteyen herkes bana ulaşsın her zaman bilgi verebilirim üye ol Üye yap beraber kazanalım
Gelin benim alt uyem olun beraber kazanalim

Merhaba yorumları okudum, bazısı çok acımasız geldi. Ben de Farmasi danışmanıyım ama henüz yeniyim. Post 2011 yılında açılmış. Acaba ilk yıllarda kalitesi düşük müydü diye düşünmeden edemedim. Birçok ürününü öncelikle kendim kullandım ve kötü bir etkisini görmedim. Satış yaptığım kişilerde beğeniyor. Olurda fondöten tarzı ürünlerde tonu beğenmez, katalogtakinden farklı olduğunu söylerse hemen firmaya iade ediyorum. Kaldı ki alerjik reaksiyon verecek olsa firma incelemek için istiyor.siz alışveriş yaptığınız danışmanın mağduru olmuşsunuz. Şirket her konuda danışmanın arkasında. Kargoda kırılan ürünü bile foto göndermeniz halinde yenisini yolluyor. Çok memnunum Farmasi'den... İsteyenler ulaşsın sipariş ve üyelikle ilgili yardımcı olurum.

Aysema hanım bende farmasi Üyeligi önce reddettim sonra araştırdım tamamen bitkisel ve Dr Cevdet tuna ürünleri olması hoşuma gitti kullananlarda çok memnun.dediğiniz gibi üye oldum bilmediğim için önce kendim kullandım özellikle sivilce setini at kestanesini bayıldım süper ötesi gercekden diğer kozmetik lere para vermeyin arkadaşlar hem güvenilir hem bitkisel hemde helal türkiye ye kalıyor parası üye olmak isteyen yada bilgi almak isteyen bana ulaşırsınız deneyimli ekibimizle çalışmaya baslariz

Aysema hanım bende farmasi Üyeligi önce reddettim sonra araştırdım tamamen bitkisel ve Dr Cevdet tuna ürünleri olması hoşuma gitti kullananlarda çok memnun.dediğiniz gibi üye oldum bilmediğim için önce kendim kullandım özellikle sivilce setini at kestanesini bayıldım süper ötesi gercekden diğer kozmetik lere para vermeyin arkadaşlar hem güvenilir hem bitkisel hemde helal türkiye ye kalıyor parası üye olmak isteyen yada bilgi almak isteyen bana ulaşırsınız deneyimli ekibimizle çalışmaya baslariz
Doğru söylüyorsunuz, diğer kozmetiklere verilen paraya acıyorum. Aynı kalitede ürünü çok daha az ücretle almak mümkün.sağlık ürünleri tamamen bitkisel ve birçoğunu kendim denedim.Alkamine ve Biber jeliyle doğum sonrası veremediğim kiloları verdim. Ordan buradan duyma bilgilerle karalama yapılması çok kötü. Deneyip görmek lazım

Üye olup kendi ürününüzü daha uyguna alabilirsiniz
Doğru söylüyorsunuz, diğer kozmetiklere verilen paraya acıyorum. Aynı kalitede ürünü çok daha az ücretle almak mümkün.sağlık ürünleri tamamen bitkisel ve birçoğunu kendim denedim.Alkamine ve Biber jeliyle doğum sonrası veremediğim kiloları verdim. Ordan buradan duyma bilgilerle karalama yapılması çok kötü. Deneyip görmek lazım
Bende cnm alıcılara dedim ki önce ben deneyeceğim beğenirsem tavsiye ederim sivilce için çay ağacı serisi bayildim yüz beyazlatici seri aynı sefa kremleri çok sattı at kestanesi denedim ağrıya birebir genel temizlik süper en güzeli sihirli sünger temizlik onunla çok kolay dış macunu fırçası ve bb krem favorilerim annem için sarımsaklı sampuan eşim için parfüm hemen hemen kullandığım hersey den memnun kaldim

Ben de 1,5 yıldır kullanıyorum. Çok memnunum. Eskiden vegan şampuanlara ( down under natural's vs ) bir ton para verirdim. Farmasinin şampuanlarını kullandığımdan beri inanın piyasadaki bütün ürünlerin hikaye olduğunu gördüm. Diğer bütün ürünlerinden de memnunun ama özellikle şampuanları efsane :)

Ben de 1,5 yıldır kullanıyorum. Çok memnunum. Eskiden vegan şampuanlara ( down under natural's vs ) bir ton para verirdim. Farmasinin şampuanlarını kullandığımdan beri inanın piyasadaki bütün ürünlerin hikaye olduğunu gördüm. Diğer bütün ürünlerinden de memnunun ama özellikle şampuanları efsane :)

Selam merhabalar,
baştan biraz yorumları okudum gerçekten çok acımasız konuşanlar olmuş. Ben de üyesiyim sadece arkadaş tavsiyesiyle denemek amaçlı üye olmuştum ama şuan deterjanlarına kadar kullanıyorum.Arkadaşıma da doktor tavsiyesi olduğunu söylemek isterim. Diğer aile üyelerim de benimle birlikte kullanmaya başladılar ve vazgeçemiyoruz. Dışardan aldığımız market ürünlerinin içindekileri anlamıyoruz bile. Kaldı ki bu firma 123 ülkede satış yapmakta. %100 de yerli üretim tesisleri ülkemizde ve organik yetiştiriyorlar testten geçiyor üretim malzemeleri bile. Ayrıca şirket sahibi DR. Cevdet Tuna ülkemizdeki ilk 5 ilaç firmasından birinin sahibi. Türkiye'de ilk öksürük şurubu, ağrı kesici hapı, yanık merhemi, öksürük tabletlerini formülize eden kişidir. Böyle bir geçmişi olan birinin üretimine güvenmemek mümkün değil... Ayrıca eczanelerde de bulunmakta üreünleri. Yani kısacası bizi doğal diye kandıran bilmediğimiz yabancı marka iyidir deyip güvendiğimiz ve genellikle hüsrana uğradığımız ürünler yerine önce kendi içimizdekini tanıyalım derim...

bende kullandım ve cok memnun kaldım şampuanı makyaj malzeeleri vs... şu an üyeyim satışını yapıyorum hiçbir şikayet almadım oturdugum yerden satış yapıp para kazanıyorum .. üyem olmak isteyenler yazsın lütsen gamzekahraman61@outlook.com

Merhaba bayanlar, farmasi ürünlerini begendigim icin hem de zararli kimyasallari icermiyor diye üye oldum. kendi ihtiyaçlarımi alirim en azindan diye.. üye arkadaslara bir soru. yeni kayit baslangic paketini almami tavsiye eder misini? bir de nar paketi güzel oluyor mu? nar paketini baska biri icin istiyecegim ayri bi paket icerinde mi oluyor o?

Nar paketini tavsiye etmiyorum ama yeni kayıt başlangıç paketini almalısın.. daha güzel kar elde edersin çünkü

üye oldum cok sevdim yani diş macunu agızda uzun süre pis tat bırakmıyor. uygun fiyatlı paket iöeriğindeki parfum kokusu güzel.

duj jeli tam şavanta gibi kokuyor böylesini görmemeişyim piyasada ruju gervekten harika hem uygun hem cok güzel sürüülüyorx
z

ben de merak eden olursa diye yazayim. yeni baslangic paketi internette gosterilenin aynisi geldi: genel temizlik sıvısı, dis macunu, masaj jeli, parfüm, ruj, rimel, bi kac tester (masaj jeli), 2 katalog.

nar paketini de bi arkadasim icin istemistim ondan da 4 tane masaj jeli, bir ruj, bir likit ruj, bir oje, bir de makyaj temizleme medili çıktı. Bu paketteti rujlarin renkleri cok güzel çıktı. Ama 4 tane masaj jeli yerine farkli ürün koysalar iyiymis :) yine de 20 tl icim gayet uygun.

Bu arada masaj jellerinden at kestaneli olani pek begenmedim, bi etkisini görmedim. Ama aci biberli olan harika. Hafif bir yanma hissi yapiyor bu sayede sicaklik veriyor. Bundan sonra adet zamanlari bel ağrısı olunca belime surerim bundan :)

Üye olan kizlar bi de başlangıç paketinden bir zarf icinde sozlesme kağıdı gibi bisiler cikti, boş. İnceleme firsatim olmadi henüz ama onlar ne? Üye olmak icin sozlesmede mi imzalamak gerekiyor. Üstelik nufus fotokopisi, ikametgah belgesi vs de isteniyor yaziyor kagitta

X