Makyaj Ürünleri Farmasi cc krem ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

LoveAndMarriage

9. Takım 👩‍🎓☘️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2017
7.079
14.616
Merhaba arkadaşlar, günlük hayatta çok ağır makyaj yapan biri değilim, cildim sivilceye meyilli kullandığım çoğu ürün sivilcelenme yapıyor :KK43: fondöten kullanmak istemediğim için bb ve cc kremleri inceledim ve farmasi cc kremi önerenler oldu. Kullanan var mı herhangi bir cilt problemi yapıyor mu ? Ya da önerebileceğiniz başka bir ürün var mı ?

Merhaba arkadaşlar, günlük hayatta çok ağır makyaj yapan biri değilim, cildim sivilceye meyilli kullandığım çoğu ürün sivilcelenme yapıyor :KK43: fondöten kullanmak istemediğim için bb ve cc kremleri inceledim ve farmasi cc kremi önerenler oldu. Kullanan var mı herhangi bir cilt problemi yapıyor mu ? Ya da önerebileceğiniz başka bir ürün var mı ?
Kesinlikle farmasi urunleri herhangi bi cilt problemi olusturmaz .farmasi firmasi hayvanları denek olarak kullanmaz.deneyler insanlar uzerinde yapilir ki buda hicbirsekilde zarqri olan madde yok demektir .gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz.

Üye olup helal kozmetik ve%100 Türk üretmi farmasi ürünlerni indirmli almak ve istersenz çevrenize katalg fiyatndn satıp kar yapmak için bana donus yapabilirsiniz

Üye olup helal kozmetik ve%100 Türk üretmi farmasi ürünlerni indirmli almak ve istersenz çevrenize katalg fiyatndn satıp kar yapmak için bana donus yapabilirsiniz
Üye toplamak, alt kadro oluşturmak, referans numarası vermek, satış veya tanıtım sitelerine yönlendirmek, reklam ve satış yapmak yasaktır.

Ben de fazla ihtiyac duymadigim icin fondoten kullanmak istemedim. Instagram da surekli blog yazarları övüyordu farmasi yi. Ben de bi satış danışmani bulup aldim. Bb krem bb kapatici bb pudra aldim. Hepsi cok guzel gerçekten. Bu kadar basarili oldugunu bilmiyordum. Hem de bi bb kreme gore kapaticiligi cok iyi.

X