Falınıza Bakın :)

roxette tamam anladım da falımı, çıkılmıyor bu sayfadan canım ya.
Şimdi bu benden mi kaynaklanıyor?

bende böyle bi sorun olmadı.hatta şimdi tekrar denedim sayfayı X den kapa ordanda olmuyosa görev yöneticinden kapat

Boyle salak fallara inanmamayi ogrenmen icin kafana beyzbol sopasi ile 9 kez vurmak lazim.
ÇİNGENE olu bir hayvan adindan baska bisey degil, eger olmediyse bile senin yaninda fazla yasayacagini sanmam. SARI sadece bir renk iste, bir renkten neler bekliyosun bilemiyorum.
Boyle salak islerle zaman kaybettigin surece GÖKHAN ile asla beraber olamiyacaksin. BUSE ise buyuk ihtimalle bu kadar gerzek oldugun icin senden utaniyordur

ÇOK HOŞ.

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

çok güldüm çok yaşa emi...

Boyle salak fallara inanmamayi ogrenmen icin kafana beyzbol sopasi ile 1 kez vurmak lazim.
KUŞ olu bir hayvan adindan baska bisey degil, eger olmediyse bile senin yaninda fazla yasayacagini sanmam. TURUNCU sadece bir renk iste, bir renkten neler bekliyosun bilemiyorum.
Boyle salak islerle zaman kaybettigin surece SÜLEYMAN ile asla beraber olamiyacaksin. ÜMMÜHAN ise buyuk ihtimalle bu kadar gerzek oldugun icin senden utaniyordur ..
Sağol ya: )

Arkadaşlar bölümüzde minik bir temizlik olmuştur konularınızın geride kalmaması adına yazıyorum konular için çok teşekkür ederiz:)

X