Anket Falcı Orhan

kaleca

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2018
582
602
İzmir'de arkadaslarla rastgele girdiğimiz bir mekanda Orhan diye birine fal baktırdık. Bana ve arkadaşlarıma enerjisi iyi gelmisti. Kendisi Istanbul'dan geldigini söylemişti. O mekandan ayrilali yaklasik 4 ay olmus ve kendisine ulasamiyoruz. Lutfen Orhan adinda bir yerlede gördüğünüz falci varsa bana haber verin, eger tanıyan bilen varsa numarasini atabilir mi?

Nasil aciliyor konu bilmedigim icin anket yapmisim sanirim kusura bakmayin

Bende merak ettim şu orhanı diğer topikte te yazdın umarım gören duyan vardır

Bende merak ettim şu orhanı diğer topikte te yazdın umarım gören duyan vardır
Yanlış yere konu acmisim ama daha önce baska topiklerde de sordum, görselerdi olumsuz yorum yazacaklarini dusunmezdim kac aydir ariyorum 😊 ama iyi ki de konu acmisim duyan oldu sesimi, malesef farkli bir falcı orhanmis aradim verdikleri numarayi ama ısrarla da soracagim bulacagima eminim bi yerlerden, size de veririm bulunca 👏👏

Ara sıra yazalım ki gören olur 👍
Bence de bu sitede bulacagimdan eminim, kuş olup ucmadı ya bi yerlerde bakim yapiyodur. Tipini de tarif ettim baska topiklerde isim degistirse de bulcaz 😂😂 en ilginc tarafi da bana ddi ki: sen laylaylom dinliyorsun sonra beni cok ariyacaksin bulamayackmaksin bak gör. ve ben sana numarami vermiyorum gibi biseyler dedi 4.5 aydir ariyorum 😂

Bence de bu sitede bulacagimdan eminim, kuş olup ucmadı ya bi yerlerde bakim yapiyodur. Tipini de tarif ettim baska topiklerde isim degistirse de bulcaz 😂😂 en ilginc tarafi da bana ddi ki: sen laylaylom dinliyorsun sonra beni cok ariyacaksin bulamayackmaksin bak gör. ve ben sana numarami vermiyorum gibi biseyler dedi 4.5 aydir ariyorum 😂
:sinirli:Senin saçını yolmak istiyorum :tokat::KK67::KK4::KK62:niye öyle dinlendin ki ya

:sinirli:Senin saçını yolmak istiyorum :tokat::KK67::KK4::KK62:niye öyle dinlendin ki ya
O sirada o olaylarin yasanmasi imkansizdi bir de tarih soyleyince heh dedim iyce sacmaladin ve adam hala israrla anlatti buyuk bir sabirla veee ben cok pisllmanim o imkansizlar oldu o tarihte oldu 😁 korona bitsin cafelr acilsin buraya illa yazan olacak insAllah 🙈

X