Fahriye Evcen ile Neslihan Atagül'ün hayranları birbirine girdi

Nevreste

Hala umudum var
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
290.610
596.920
42
Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden Fahriye Evcen ve Neslihan Atagül’ün fanları sosyal medyada birbirine girdi. Nedeni ise ünlü oyuncu Burak Özçivit...

569deada18c77350a4dd5cd3.jpg

Burak Özçivit'in 1.5 yıldır birlikte olduğu Fahriye Evcen ile Kara Sevda dizisindeki aşkı Neslihan Atagül’ün fanları, birbirlerini adeta topa tuttu.

569de9a018c77350a4dd5ca5.jpeg

Neslihan Atagül’ü Özçivit’in yanına yakıştıramayan fanları, güzel oyuncuyu boydan vurdu. 1.68 boyundaki Neslihan Atagül’ün, Burak Özçivit’in yanında çok kısa kaldığını iddia eden Fahriye fanları, güzel oyuncunun sayfasını işgal etti.

Neslihan Atagül’ün fanları ise “Sizin burada ne işiniz var”, “Kendi sayfanızda yazın”, “Neslihan, Burak’ın yanına Fahriye’den daha çok yakışıyor” yazınca Fahriye Evcen’in fanları çıldırdı.

569de87b18c77350a4dd5c59.jpeg

Neslihan Atagül’ün sayfasını yorum yağmuruna tutan fanlar, “Fahriye’nin boyu 1.70 üstelik de Neslihan’dan daha cool”, “Üstelik boyları da tutuyor. Birbirlerine çok yakışıyorlar” diyerek Atagül’ün her fotoğrafının altına binlerce yorum yaptı.

569de93d18c77350a4dd5c9a.jpeg

Kaynak:hürriyet kelebek

ne saçma ve komik ya

biri 168 miş biri 170 görende aralarında aşırı boy farkı var sanır

topu topu 2 cm

kaldi ki 10 cm olsa ne olur biri sevgilisi biri dizideki partneri

kıyaslamak niye

Biz ki kurtlar vadisinde Çakır öldü diye mevlüdünü yapmış insanlarız, biz ki sokak ortasında Tecavüzcü Coşkunu görünce ayy imdat sapık diye bağıran insanlarız, tabi ki beğenmiyoruz Neloşu çıksın o diziden yerine Fahroş gelsin Burakımın yanına bir o yakışır bir ben:KK200:

Dizideki oyuncu arkadaşlarıyla gerçek hayatta da birliktelermiş gibi saplantılı düşünceye sahip olup kavga etmek ne kadar da saçma. Birisi Kadir Doğulu ile nişanlı diğeri Fahriye Evcen ile birlikte insanlar zaten hayatlarında mutl nedir bu zorlama saplantı bu fanlar fena abartıyorlar.

Ben de geçen yıl burada çok survivor tartışması yapmıştım.Şimdi saçma geliyor ya .Yaşım 18 bu arada.19'a girdim.:KK48:
Yani insan büyüyormuş demek ki bunu anladım ,büyüdükçe olgunlaşıyormuş.
Her yıl geçen yıl yaptığım şeylere salakça diyorum .Böyle böyle büyüyorum işte.:KK48:

X