'Eyvah Rezil Oldum!' Dediğiniz Anlar ☺

Eşimle sevgiliyiz o zamanlar. Başka şehirlerdeyiz telefonda kavga ediyoruz deliler gibi (neden olduğunu hatırlamıyorum)
O bana bağırıyor ben ona ve kimsenin alttan almaya niyeti yok.. sonunda bir ara sustu bn "bak şimdi..." diye başlayıp ne derdim varsa anlattım sustum cevap bekliyorum?.. cevap yok ses yok.. cevap versene neden susuyorsun diyorum..yine cevap yok..
Telefonu kapatmak için indirdim kulağımdan :bicak: 7 cevapsız arama var eşimden o_O telefon sessizde titreşim kapalı olunca demek :halay: 8.kez aradığında rezilliğimi anlatınca gülmekten kavgayı filan unutmuştuk :KK33:

Ben size asıl hikayeyi anlatmadım :halay: bende rezillik bitmez :işsiz:

Bigün okuldan çıktık kızlarla eve doğru yürüyoruz evimiz okula çokta uzak değil şehir merkezindeyiz zaten
Neyse bi ara kaldırımın kenarında duran arabaya yaklaşıp türbanımı düzeltiyorum kızlara durun iki dakka dedim bekliyolar beni..
Sağımı solumu kaşımı gözümü iyice bi düzelttim tam gidicem siyah camlar aşağı indi.. yemin ediyorum yerin dibine girdim arabann içinde belki 5 kişi var.. pişmiş kelle gibi sırıtıyolar 'bide böyle baksaydın güzelim iyiydik biz' dedi biri :işsiz:

Daha da yaklaşmam araba camlarına.

Bi kere de evden çıkarken annem çöp vermişti atayım diye ben o çöpü atmayı unutup otobüse binmiştim :KK70:
Farkında olmadığım için de ay bu insanlar niye bana bakıyor deyip duruyorum :) neyse ki çok geçmeden fark edip attım kendimi otobüsten :)
:KK70::KK70::KK70:koptum koptum

Bi tanedr bende var 13 yil evvel ilkokul 1.siniftayim zeki bi ogrenciydim.okumayi falan sökmüsüz o zamanlar. Dersteydik bigun 3.sınıflarin ogretmeni geldi sınıfa bizim ogretmene 'senin sınıftan çalışkan bi ogrencini benim sinifa yolla ogrencilerim cok tembel belki senin ogrencin onlara ornek olur'dedi .ogretmende 'kyohei14'kalk git yavrum dedi.dustum ogretmenin pesine sinifa geldik. E o zamanlar ben 1.sınuftayimya 3.siniflar bana cok buyuk geliyo cokta heyecanlıyım. Ogretmen sinifa döndü dinleyin simdi 1.sinif ogrencisi sizden iyi okuycak dedi. Herkes pür dikkat dinliyo beni bi siir verdiler basladim okumaya siirin ismi ÜRK ÇOCUKLARI :KK70: evet okuyorum ürk çocukları şoyle soyledir ÜRK ÇOCUKLARI artik nasil heyecanliysam o meshur 'T'harfini gormuyo gozum oyle bi hitabetle okuyorumki sınıfta çıt yok arkadan bi kızin 'ögretmenim türk mü diyo ürk mü?' demesiyle kendime geldim. Ama hic bozuntuya vermedim türk cocuklari diye diye sonuna kadar okuyup koca bide alkis aldim

Ayy bende lisedeyken eski sevgilimle gençlik parkında geziyodum. Sonra bi kız grubu sevgilime dik dik bakmaya basladı. Askım gidelim falan dedim biz parktan çıkarken çocuğa bak yanındaki kız bak dediler kendi aralarında bende duydum çok utandım çokkkk o_O:kızgın: cirkinde degilim ayricana tamam mi ben o salak cocuga coktum bile :cool:
:KK28:
Eşimle ben de sevgiliyken 3 /5 genç vardı bizde parkta geziyorduk adamdaki şansa bak demişlerdi eşimin yüz ifadesini hala unutamıyorum :KK70::KK70:

Ben size asıl hikayeyi anlatmadım :halay: bende rezillik bitmez :işsiz:

Bigün okuldan çıktık kızlarla eve doğru yürüyoruz evimiz okula çokta uzak değil şehir merkezindeyiz zaten
Neyse bi ara kaldırımın kenarında duran arabaya yaklaşıp türbanımı düzeltiyorum kızlara durun iki dakka dedim bekliyolar beni..
Sağımı solumu kaşımı gözümü iyice bi düzelttim tam gidicem siyah camlar aşağı indi.. yemin ediyorum yerin dibine girdim arabann içinde belki 5 kişi var.. pişmiş kelle gibi sırıtıyolar 'bide böyle baksaydın güzelim iyiydik biz' dedi biri :işsiz:

Daha da yaklaşmam araba camlarına.
Hahaha bu çok güzel yaaa :KK70:

Bi tane daha anlatiyim;

Eşim ve ailesi beni istemeye geldiler. Tabi benim aklım beş karış havada daha erken diyorum başka bişey demiyorum sanki hemen yarın düğün yapcakmışız gibi :KK70:

Neyse eşimin anne babası iki de kardeşi var ailecek bizdeler. Bizden, bizim aile teyzem ve eniştem var.. neyse annem kahveleri yaptı tepsiyi elime tutuşturdu girdim salona herkese verdim kahvelerini.. arada kp lafa tuttu herkesin içinde bi iki konuştuk ettik tam çıkıyorum bi baktım tepside bi fincan kahve duruyo.. manyak gibi kimin olduğunuda bilmiyorum herkesin eline hızlıca baktım benim kocam sessiz sakin oturuyo gıkı çıkmıyo :KK70: tekrar döndüm verdim kahvesini kıpkırmızı olmuştum halen esprisini yapar bizimkiler :KK69:

Hele bir defasında sadece ön freni olan bisiklete binip yokuş aşşağı hızlı bir şekilde gelip ayağımı arka tekere koymayı unutup ön freni sıkan taklalar atıp düşen kişi ben :ruh:

Buralar ıssız kalmış :)
Küçükken akrabalar bi araya geldiğinde köyden ordan burdan konuşurlardı bi amcadan çok bahsederlerdi köyde sevilen biriymiş ama lakabı varmış öyle hitap edildiğinde çok kızarmış bilmiyordum tabi bunu :KK53:
Neyse bu amca köyden gezmeye geldiğinde yemeğe alındı bizde ordaydık herkes hoşgeldin diyordu bende hoşgeldin sümbüllü amca dedim adı o sanıyordum adam kızardı bozardı herkesin kafası öne eğik :KK53: :KK53: ehe ehe hadi yemeğe diye ortamı değiştirmişlerdi lakabın neresi kötüyse sümbül güzel zonuçta :p

Buralar ıssız kalmış :)
Küçükken akrabalar bi araya geldiğinde köyden ordan burdan konuşurlardı bi amcadan çok bahsederlerdi köyde sevilen biriymiş ama lakabı varmış öyle hitap edildiğinde çok kızarmış bilmiyordum tabi bunu :KK53:
Neyse bu amca köyden gezmeye geldiğinde yemeğe alındı bizde ordaydık herkes hoşgeldin diyordu bende hoşgeldin sümbüllü amca dedim adı o sanıyordum adam kızardı bozardı herkesin kafası öne eğik :KK53: :KK53: ehe ehe hadi yemeğe diye ortamı değiştirmişlerdi lakabın neresi kötüyse sümbül güzel zonuçta :p
Haha yaramaz çocuk seni :KK70:

Şimdi bi tane de benden gelsin :halay:
9 bilemedin 10 yaşlarında ya varım ya yokum :eek:
Kocamaaan açıklık bi yerde sadece bayanların bulunduğu sünnet düğünü var :halay: akşam oldu kına gecesi oluyo falan orkestra dışında heeeerkes ama heeerkes kadın :KK31:, biz de annem kardeşlerim en önde oturuyoruz
İşte anons edildi köçek miydiii:KK49: dansöz müydüüü neydi :KK49: , geldi oynuyo falan ama ben gözlerimi alamıyorum:rolleyes: nası oynuyo nası oynuyo :KK76:
Sonra efenim müzik bitti dansöz selâm verdi gittiiiii
Orkestradaki adam mikrofonu eline aldı " tekrar gelsin miii " diye bağırdı neşeli neşeli
Herkesler sus pus ben
En önde bi alkış nası çırpıyorum ellerimi:KK9: sadece ben ama
" İSTEEEERİZ İSTEEERİZ Bİ DAHA İSTEEERİZ "
Annemin beni çimdiklemesiyle kendime geldim :KK70:
O günden sonra sesim kesildi tabi
Allahımmmmm, nasıl güldüm, süper ya!

Bi tanedr bende var 13 yil evvel ilkokul 1.siniftayim zeki bi ogrenciydim.okumayi falan sökmüsüz o zamanlar. Dersteydik bigun 3.sınıflarin ogretmeni geldi sınıfa bizim ogretmene 'senin sınıftan çalışkan bi ogrencini benim sinifa yolla ogrencilerim cok tembel belki senin ogrencin onlara ornek olur'dedi .ogretmende 'kyohei14'kalk git yavrum dedi.dustum ogretmenin pesine sinifa geldik. E o zamanlar ben 1.sınuftayimya 3.siniflar bana cok buyuk geliyo cokta heyecanlıyım. Ogretmen sinifa döndü dinleyin simdi 1.sinif ogrencisi sizden iyi okuycak dedi. Herkes pür dikkat dinliyo beni bi siir verdiler basladim okumaya siirin ismi ÜRK ÇOCUKLARI :KK70: evet okuyorum ürk çocukları şoyle soyledir ÜRK ÇOCUKLARI artik nasil heyecanliysam o meshur 'T'harfini gormuyo gozum oyle bi hitabetle okuyorumki sınıfta çıt yok arkadan bi kızin 'ögretmenim türk mü diyo ürk mü?' demesiyle kendime geldim. Ama hic bozuntuya vermedim türk cocuklari diye diye sonuna kadar okuyup koca bide alkis aldim

Okuyunca aklima geldi

Ilkokul 1. Siniftayim o zamanlar andimizi ojumak marifetti herhalde hep okulun en caliskan ogrencileri cikariliyodu genelde

Bigun o kadar parmak kaldirdim ki mudur beni kaldirdi oyle heyecan yapmisim ki 3. Cumleden sonra takildim tum okul bana hatirlatmaya calisiyo hoca kulagimin dibinde fisildiyo devam ediyorum tekrar takildim dusunuyorum dusunuyorum aklina gelmiyo

Sonunda hoca pili bitti diye beni şaka yollu yolladi yerime her zamsnki gibi zeki ogrencilerden birini cagirdi odur budur sık sık rezil olmayi basarmisimdir

X